تاریخ : چهارشنبه, ۲۶ مرداد , ۱۴۰۱
دبیر کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی آذربایجان‌غربی؛

طرح ولایت، مقدمه‌ای برای تربیت جوان حزب اللهی است

  • کد خبر : 370629
  • 14 بهمن 1399 - 11:45
طرح ولایت، مقدمه‌ای برای تربیت جوان حزب اللهی است
طلایی گفت: آیت الله مصباح (ره) با شخصیت عمّار گونه خود برای تشکیل بدنه دولت جوان و حزب اللهی با طراحی طرح ولایت کمک قابل توجهی کردند و امید است همه افسران جنگ نرم راه ایشان را با جدیّت کامل ادامه دهند.

امیر حسین طلایی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: طرح ولایت یکی از یادگارهای ارزشمند آیت الله مصباح یزدی (ره) برای دانشجویان و قشر جوان انقلاب اسلامی است.

وی افزود: آیت الله مصباح (ره) بسیار در راه پاسخ‌گویی به شبهات بنیادی درباره اسلام و انقلاب اسلامی و شبهات روز کوشیدند و در این راه شاگردان بزرگی را نیز تربیت کردند.

دبیر کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی آذربایجان‌غربی، گفت: طرح ولایت و آموزش تخصصی نسل جوان آینده ساز، اثر بی‌نظیری بود و اثرات آن در نقش آفرینی نیروهای تراز اول انقلاب اسلامی دیده می‌شود.

طلایی اظهار داشت: آیت الله مصباح (ره) به عنوان یکی از تئوریسین‌های بزرگ انقلاب اسلامی و بنیانگذار ترویج بسیاری از مبانی ناب اسلامی و پاسخگوی شبهات اساسی بودند.

وی بیان کرد: ایشان راه را برای تربیت جوان‌های مومن که بتوانند بر پایه فهم و عقل و منطق دین را دریابند هموارتر کردند.

دبیر کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی آذربایجان‌غربی، ادامه داد: ولی شناسی و پیروی از ولی زمان از بارزترین ویژگی‌های ایشان بود که این ویژگی در سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نیز بسیار ظهور و بروز داشت و هر دوی این بزرگواران بر پایه  استدلال برای هدف خود از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

طلایی گفت: از آن مهمتر ثابت قدم بودن ایشان در این مسیر و افزایش فعالیت با گذشت طول عمر ایشان، درس بزرگی برای نسل جوان دانشجو است.

انتهای پیام /

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=370629

ثبت دیدگاه