تاریخ : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱
دارنده نخستین مدال آسیایی بانوان:

عدم رویارویی با رژیم غاصب صهیونیستی کمتر از قهرمانی نیست

  • کد خبر : 366915
  • 10 آذر 1399 - 11:37
عدم رویارویی با رژیم غاصب صهیونیستی کمتر از قهرمانی نیست
عضو تیم ملی شمشیربازی جمهوری اسلامی ایران گفت: امتناع از رویارویی برابر حریفی از رژیم غاصب صهیونیستی خود افتخار بزرگی است که کمتر از قهرمانی نیست.

الهه قهرمانی در گفت و گو با خبرنگار اروم‌نیوز، اظهار داشت: رده بندی شمشیربازان رژیم غاصب صهیونیستی از من پایین تر است و چنان صاحب مقام خاصی نیستند.

وی افزود: از تصمیم خود برای عدم مبارزه با ورزشکار رژیم صهیونیستی هرگز پشیمان نیستم و اگر بار دیگر در این موقعیت قرار بگیرم، باز هم همین تصمیم را خواهم گرفت.

عضو تیم ملی شمشیربازی جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: احترام به ارزش‌های انقلاب‌ و حمایت از مردم مظلوم فلسطین برای ما یک آرمان است و افتخار قرار نگرفتن در برابر نماینده رژیم‌اشغالگر قدس کم‌تر از کسب عنوان قهرمانی نیست.

وی در خصوص شهادت دانشمند هسته‌ای کشورمان، گفت: این خبر بسیار ناراحت کننده و شوک آور بود و ترور یک واژه منفور است.

«الهه قهرمانی» دارنده نخستین مدال آسیایی بانوان، پس از انقلاب در اسلحه فلوره و کسی که چندین مقام انفرادی دیگر در سطح آسیایی و رده‌سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در کارنامه دارد، از دیگر ورزشکارانی است که در رقابت‌های جهانی از رویارویی با شمشیرباز رژیم صهیونیستی سرباز زد در حالی که از او به عنوان یکی از شانس‌های قهرمانی در این مسابقات یاد می‌شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=366915

ثبت دیدگاه