تاریخ : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰
امام جمعه پلدشت:

نیروی انتظامی حمایت کامل مردم را دارد

  • کد خبر : 363910
  • 27 مهر 1399 - 16:23
نیروی انتظامی حمایت کامل مردم را دارد
امام جمعه پلدشت گفت: نیروی انتظامی همواره با مردم در ارتباط مستقیم بوده و حمایت مردم را در اختیار دارد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از  آراز سسی،  همزمان با اولین روز از هفته ناجا پرسنل ناجا پلدشت با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین وحید طالبی با تبریک هفته ناجا گفت: نیروهای انتظامی از جان و آرامش خود می گذرند و تلاش می کنند تا ما در کانون گرم خانواده با آسایش زندگی کنیم.

وی تصریح کرد: خدمت در نیروی انتظامی رسالتی سنگین و گسترده است و این نیروهای جان بر کف همیشه آماده خدمتگذاری به مردم و نظام اسلامی هستند.

وی ضمن تقدیر از تلاش های ماموران ناجا اظهار کرد: مرزهای هر کشور ناموس آن کشور است و دلاورمردان ما در ناجا در محرومترین نقاط مرزی تلاش می کنند تا هیچ نامحرمی جرات نگاه کردن به مرزهای کشور را نداشته باشد.

امام جمعه پلدشت در این مراسم با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در زمینه امنیت و اهمیت آن در جامعه افزود: نبود امنیت، جامعه را دچار خفگی و هرج و مرج کرده و امنیت کنونی در جامعه حاصل تلاش نیروی انتظامی مقتدر است.

طالبی با بیان اینکه ناجا باید سرشار از معنویت باشد، گفت: اقتدار نیروی انتظامی با اتکا به معنویت حاصل شده است.

وی فلسفه وجودی پلیس را خدمت به مردم دانسته و تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره با مردم در ارتباط مستقیم بوده و حمایت مردم را در اختیار دارد.

وی با تاکید بر تقویت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: اقتدار نیروهای مسلح کشورمان در منطقه زبانزد است؛ دشمنان این مرز بوم بعد از مایوس شدن در جبهه های نظامی و فرهنگی امروز مبارزه را با تحریم وتحمیل مشکلات اقتصادی به مردم به میدان آورده است که لازم است همه ما هوشیاری و آگاهی کامل را بکار بریم.

امام جمعه پلدشت با اشاره به اینکه نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم است، افزود: پلیس در عین قانونمند بودن باید مظهر رحمت و مهربانی باشد.

هفته ناجا

هفته ناجا

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=363910
  • منبع : آراز سسی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.