∴ مراسم دعای عرفه در آذربایجان‌غربی لغو شد

به منظور پیشگیری از گسترش کرونا؛

دفتر نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مراسم دعای عرفه در سراسر این استان برگزار نخواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم‌نیوز، برخلاف صدور اطلاعیه های برگزاری مراسمات دعای عرفه در شهرستان‌های مختلف آذربایجان‌غربی، در آخرین ساعات روز چهارشنبه، روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مراسم دعای عرفه در هیچ نقطه‌ای از استان برگزار نمی‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: «بر اساس اعلام ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به سبب پیشگیری از شیوع بیشتر این ویروس و با توجه به شرایط استان ، مراسم دعای عرفه فردا پنج شنبه ۹ مرداد ماه ۱۳۹۹، در سراسر آذربایجان غربی تا حصول اطمینان از سلامتی مردم عزیز برگزار نخواهد شد .

ضمن عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان، به اطلاع می رساند مردم شریف می توانند از مراسم معنوی دعای عرفه که از شبکه های رسانه ملی و همچنین شبکه استانی نیز پخش خواهد شد کسب فیض نمایند.

با قدردانی مجدد از تلاشگران عرصه بهداشت و درمان آذربایجان غربی و تأکید بر رعایت تمامی اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی ، از شما مردم مؤمن می خواهیم ، برای ریشه کن شدن کامل این ویروس ، اصول بهداشتی را رعایت کرده و از دعا و توسل به درگاه ربوبی غافل نشویم تا به لطف الهی زمینه سلامتی و امنیت کامل را فراهم کرده و شاهد برگزاری مراسم معنوی و بازگشایی کامل نمازهای جمعه در کشور عزیز اسلامی و آذربایجان غربی باشیم.»

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=358473

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات