∴ امسال ۹ مدرسه خیّرساز تحویل آموزش و پرورش پلدشت می‌شود

مدیر آموزش و پرورش پلدشت:

مدیر آموزش و پرورش پلدشت گفت: امسال ۹ مدرسه توسط خیّران به بهره برداری رسیده و تحویل می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، احمد قربانی در گفتگو با خبرنگار آراز سسی، با اشاره به توسعه فضاهای آموزشی توسط خیّران مدرسه‌ساز در این شهرستان، اظهار داشت: امسال ۹ مدرسه خیّرساز در پلدشت تحویل آموزش و پرورش می‌شود که توسط خیّران، سازمان منطقه آزاد ماکو و اداره کل نوسازی استان و بنیاد برکت درحال ساخت است.

وی افزود: از ۹ مدرسه احداثی، ۴مدرسه همزمان با بازگشایی مدارس افتتاح و به بهره برداری می رسد.

مدیر آموزش و پرورش پلدشت، عنوان کرد: این ۴مدرسه مدارس در زمینی به مساحت ۶۰۰ مترمربع و با ۱۳ کلاس درس و با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات مجمع خیّران شهرستان پلدشت، اداره کل نوسازی، بنیاد برکت و منطقه آزاد ماکو احداث شده است.

وی، ادامه داد: ۵ مدرسه دیگر نیز با ۲۸ کلاس درس با اعتباری نزدیک به ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات خیّران مدرسه ساز، منطقه آزاد ماکو و اداره کل نوسازی در حال ساخت است، که عملیات اجرایی آنها نیز تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.

قربانی، بیان داشت: با بهره برداری کامل از این ۹ مدرسه خیّرساز در این شهرستان ۳۰۰ دانش آموز از فضای آموزشی مناسب و استاندارد بهره مند می‌شوند.

به گفته وی، تاکنون خیّران مدرسه ساز شهرستان پلدشت ۱۰ مدرسه با ۴۵ کلاس درس را با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان احداث کرده اند و در حال حاضر نیمی از مدارس شهرستان پلدشت نیازمند بازسازی و نوسازی است.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=358221

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات