∴ پروژه‌های «جهش تولید» و «اقتصاد مقاومتی» در آذربایجان غربی ماهیت تولیدی ـ خدماتی دارند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی با اشاره به پروژه‌های اقتصاد مقاومتی و جهش تولید گفت: تعدادی از این پروژه‌ها در سامانه نیپا به عنوان پروژه کلان و فاخر ثبت شده و برخی پروژه‌ها در سطح استانی اجرایی می‌شود که ماهیت تولیدی-خدماتی دارند که بر مبنای تولید خدمت یا کالا است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، ناصر حضرتی‌پر ظهر امروز در جلسه طرح جامع محرومیت‌زدایی آذربایجان غربی اظهار داشت: در ارتباط با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مبنای کار ابلاغیه مقام معظم رهبری در ارتباط با اصول همین سیاست بوده و در بقیه موارد مبتنی بر رونق تولید و جهش تولید و بر محور آن‌هاست.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت در حوزه اقتصاد مقاومتی در پنج محور بر اساس سیاست‌های درون‌زایی، برون نگری، عدالت بنیان بودن، مردمی بودن و دانش بنیان بودن اقتصاد است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: تمامی تلاش‌هایی که در این راستا به صورت استانی و ملی صورت می‌گیرد بایستی به نوعی باشد که اگر از شرایط عادی خارج شدیم تاب آوری لازم را داشته باشیم و اگر از مسیر و مدار خارج شدیم بتوانیم اقتصاد استان و کشورمان را به مدار جدید کشانده و به همگان خدمات رسانی کنیم.

وی تأکید کرد: پروژه‌های تحت عنوان جهش تولید و اقتصاد مقاومتی در دو سطح نهایی شده است.

حضرتی‌پر بیان کرد: تعدادی از این پروژه‌ها در سامانه نیپا به عنوان پروژه کلان و فاخر ثبت شده و برخی پروژه‌ها در سطح استانی اجرایی می‌شود که ماهیت تولیدی-خدماتی دارند که بر مبنای تولید خدمت یا کالا است.

وی تصریح کرد: بسیج سازندگی به عنوان یک دستگاه اجرایی در سازمان مدیریت و برنامه ریزی شناخته شده که در صورت اعلام آمادگی از سوی مسئولان مربوطه تعدادی پروژه به این سازمان واگذار خواهد شد.

@westag

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=358423

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات