∴ اهدای ۶۰۰ میلیون ریال تجهیزات پزشکی به بیمارستان تکاب

از سوی خیران انجام شد؛

۲۹ دستگاه انواع تجهیزات پزشکی و درمانی به ارزش ۶۰۰ میلیارد ریال از سوی خیّران سلامت به بیمارستان شهدای شهرستان تکاب اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، امام جمعه تکاب روز یکشنبه در آیین تجلیل از کادر درمانی تکاب اظهار داشت: این تجهیزات پزشکی از سوی ۲ نفر از خیّران نیکوکار تهیه و خریداری شده و شامل یک دستگاه فتوتراپی دوار، یک دستگاه ترازوی اطفال، ۲۰ دستگاه فشارسنج عقربه‌ای و هفت عدد کاف فشارسنج است که به مناسبت چهل و یکمین سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب اسلامی در اختیار بخش‌های مختلف بیمارستان شهدا قرار گرفت.

حجت الاسلام عیسی برادری بیان کرد: خیّران بخش سلامت این شهرستان در پنج ماه گذشته هر کاری که در توانشان بوده، برای تجهیز امکانات بیمارستان و بخش بیماران کرونا انجام داده‌ و از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت اظهار داشت: همه مردم و مسوولان همواره دعاگو و در کنار کادر خدوم و فداکار درمانی تکاب به ویژه پزشکان و پرستاران بخش بیماران کرونا هستند.

وی ادامه ‌داد: خیّران سلامت تکاب برای خرید این تعداد تجهیزات پزشکی و درمانی و اهدای آنها به بیمارستان شهدای این شهرستان وجه نقد و زمین کشاورزی اهدا کرده اند که اقدامی قابل تقدیر است.

فرماندار تکاب نیز در این مراسم با اشاره به وضعیت قرمز آذربایجان غربی در خصوص شیوع بیماری کرونا گفت: با تلاش کادر درمانی تکاب تعداد جان باختگان مبتلا به این بیماری در این شهرستان نسبت به سایر شهرهای استان کاهش یافته است.

محمود زمانی افزود: خدمات شبانه‌روزی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در مقابله با کرونا و رسیدگی به بیماران، اقدامی ماندگار و ارزنده در تاریخ پزشکی و درمانی کشور است.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=358213

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات