به گزارش اروم نیوز به نقل از نوای چالدران، در مقایسه با سایر شهرستان ها جاده های مواصلاتی شهرستان چالدران از وضعیت چندان مناسبی برخوردار نیستند و علاوه بر کیفیت پایین آسفالت جاده ها و وجود چاله های بسیار، باعث ضرر و زیان فراوان به خودروها شده و تاکنون در خصوص عملیات اساسی بهسازی و آسفالت جدید جاده ها اقدام نشده است.

وجود اختلاف ارتفاع جاده با حاشیه در برخی مسیرها، کم عرض بودن و کمبود حفاظ جاده ای، نبود سامانه روشنایی، فرسودگی آسفالت جاده ها، نبود حتی یک متر آزادراه، موجب شده سالانه تعداد زیادی از شهروندان چالدرانی قربانی این جاده ها شوند که بوی مرگ می دهند.

تصادفات و مرگ و میر همشهریان در حوادث جاده ای محورهای مواصلاتی چالدران به خوی و قره ضیاءالدین هرساله تکرار می شود و وقوع این تصادفات نگرانی افکار عمومی را به دنبال داشته و در این میان کم توجهی مسئولان نگرانی های مردمی را دوچندان می کند.

 

آسفالت این جاده ها بدترین شرایط را دارد و از استاندارد لازم برخوردار نیست، رسیدگی به وضعیت نامطلوب این مسیر ازخواسته های مردم و مسافرانی است که گذرشان به این مسیر می خورد.

امید است که این بار مسئولان فکری به حال این جاده ها کنند چراکه شاهد تصادف های زیادی در این مسیرها هستیم.

از مسئولین مربوطه شهرستان چالدران انتظار می رود تا حل این مشکلات را به صورت جدی در دستور کار خود قرار بدهند چراکه این جاده ها در شان مردم شهرستان نیست.

انتهای پیام/