تاریخ : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰

دستگاههای اجرایی باید تسهیل گر تولید باشند

  • کد خبر : 356629
  • 12 تیر 1399 - 12:43
دستگاههای اجرایی باید تسهیل گر تولید باشند

سرپرست فرمانداری میاندوآب گفت: روسا و مسئولان ادارات موظف هستند که تسهیل گر برای واحدهای تولیدی بوده و مسیر فعالیت آنها را هموار کنند.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، حسام شیرازه محبت امروز در جریان بازدید از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی میاندوآب با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال “جهش تولید”، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در نامگذاری چند سال اخیر به مسئله اقتصاد و تولید توجه ویژه ای داشته اند و لذا همه ما وظیفه داریم در راستای تحقق شعار امسال قدم برداریم.

سرپرست فرمانداری میاندوآب با بیان اینکه هدف از این بازدیدها مشاهده پیشرفت ها و بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی است، افزود: باید با توجه به بحث اشتغالزایی و رفع مشکلات ناشی از بیکاری در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی گام بردرایم.

وی گفت: فعالیت واحد‌های تولیدی و صنعتی و قابلیت و پتانسیل آنها در شرایط حاضر مایه شعف بوده و به چرخش چرخ‌های اقتصاد و رفع بیکاری کمک می‌کنند.

شیرازه محبت با بیان اینکه بیکاری یکی از دلایل آسیب های اجتماعی است، تصریح کرد: هر اندازه مسیر برای تولیدکنندگان هموار شود به همان اندازه در حل معضل بیکاری و به تبع آن به کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش ایفا خواهد کرد.

سرپرست فرمانداری میاندوآب اظهار کرد: روسا و مسئولان ادارات موظف هستند که تسهیل گر برای واحدهای تولیدی بوده و مسیر فعالیت آنها را هموار کنند.

وی در ادامه با اشاره به بازدید از کارخانه تولید لوله و تجهیزات آبیاری نوین گفت: امروز با افتخار شاهد فعالیت کارخانه ای در شهرک صنعتی میاندوآب هستیم که صفر تا صد تولیدات، تجهیزات و مواد اولیه این کارخانه بومی از محصولات کشور عزیزمان بوده و تحریمها نیز نتوانسته مانع از فعالیتش شود و ما نیز هرچه در توان داریم برای توسعه و افزایش تولید این کارخانه بکار خواهیم گرفت تا زمینه اشتغال بیشتری برای جوانان این شهرستان فراهم آید.

بیشتر بخوانید..
ایجاد ۱۳۰۰ فرصت شغلی در شهرک صنعتی میاندوآب/کمبود زمین از مشکلات شهرک صنعتی میاندوآب است

دی این بازدید معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و روسای ادارات صنعت معدن تجارت و توزیع برق با حضور در شهرک صنعتی واحد تولیدی شمش و ذوب آهن، شرکت تولیدی محصولات بتنی، فرش افشار زرینه، شرکت تولیدی محصولات وابسته به پتروشیمی و واحد تولیدی لوله‌های آبیاری نوین ازجمله این واحدها بودند. بازدید کردند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=356629

برچسب ها

نوشته های مشابه

03آبان
برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی
مدیرکل راهداری ‌حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی خبر داد:

برخورد قاطع با متجاوزین به حریم راههای روستایی استان آذربایجان غربی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.