∴ آمار مبتلایان به کرونا در پلدشت به ۹۰ نفر رسید/ مبتلایان اخیر به مراتب بدحال تر هستند

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت خبر داد:

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت گفت: آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پلدشت به ۹۰ نفر رسید که ۵۰ نفر از این تعداد بهبود یافته و تا به امروز ۱ مورد نیز فوتی داشتیم.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش اروم نیوز، آیدین رحیم زاده در گفتگو با خبرنگار آراز سسی با اشاره به آخرین وضعیت پلدشت در خصوص کرونا ویروس گفت: آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پلدشت به ۹۰ نفر رسید که ۵۰ نفر از این تعداد بهبود یافته و تا به امروز ۱ مورد نیز فوتی داشتیم.

 

وی تصریح کرد: تا به این لحظه وضعیت چند نفر از مبتلایان جدید وخیم گزارش شده است.

 

وی اظهار کرد: مبتلایان اخیر به مراتب بدحال تر هستند و بیشتر از موارد قبلی به مراقبت های ویژه احتیاج دارند.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت افزود: بیش از  ۹۰ درصد بیماران تازه شناسایی شده، پس از شرکت در مراسمات عروسی، عزا و دورهمی های خانوادگی مبتلا شده اند.

 

رحیم زاده گفت: با وجود ممنوعیت این مراسمات و مصوبات ستاد استانی و شهرستانی اخیر که بطور صریح در این رابطه ابلاغ شده است، اما متاسفانه همچنان این مراسمات به وفور در سطح شهرستان برگزار می شود.

 

وی تصریح کرد: فقط در یکی از روستاهای شهرستان به تنهایی طی ۵ روز گذشته ۱۱ مورد ابتلا به این ویروس شناسایی شده است که به گفته کارشناسان همه این موارد با شرکت در این مراسمات مبتلا شده اند.

 

وی اظهار کرد: در یکی از مراسمات عروسی که اخیرا در شهر پلدشت برگزار شده بود، تا به امروز دست کم ۵ نفر در ارتباط مستقیم با این مراسم عروسی مبتلا شده اند.

 

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت افزود: با توجه به محدودیت های سخت افزاری و خستگی و مبتلا شدن تعدادی از کادر بهداشتی و درمانی شهرستان، در صورتی که اوضاع به همین منوال پیش برود، شرایط و ظرفیت های موجود جوابگوی بیماران نخواهد بود.

 

رحیم زاده گفت:  همشهریان عزیز توصیه ها را جدی گرفته و در اماکن عمومی و تجمعات ضروری حتما از ماسک استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

لینک کوتاه مطلب : http://uromnews.ir/?p=356545

∴ دیدگاه کاربران
∴ اخبار شهرستانها
∴ تبلیغات