تاریخ : شنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۱

اقدامات رئیس دستگاه قضایی زمینه‌ساز امیدواری مردم/ مجلس در مبارزه با فساد در کنار قوه قضاییه است

  • کد خبر : 356085
  • 02 تیر 1399 - 15:42
اقدامات رئیس دستگاه قضایی زمینه‌ساز امیدواری مردم/ مجلس در مبارزه با فساد در کنار قوه قضاییه است

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اقدامات رئیس قوه قضاییه واقعاً موجبات امیدواری و چشم روشنی مردم شده است و مردم می بینند که رئیس محترم قوه بی امان و بی واسطه با فساد مبارزه می کند

به گزارش اروم نیوز، حسن همتی نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر با تبریک هفته قوه قضاییه، افزود: اقدامات به جا، شایسته و انقلابی و خداپسندانه آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه واقعا جای تقدیر و تشکر دارد افزود و بنده به عنوان سرباز کوچک نظام در مجلس ، صمیمانه از اقدامات انجام گرفته تشکر می کنم.

وی گفت: از مسئولان قضایی می خواهم که کما فی سابق و حتی قاطعانه تر و بدون ملاحظه این اقدامات ادامه یافته و با انواع و اقسام فساد مبارزه کنند.

همتی تصریح کرد: اقدامات آقای رئیسی واقعاً موجبات امیدواری و چشم روشنی مردم شده است و مردم می بینند که رئیس محترم قوه بی امان و بی واسطه با فساد مبارزه می کند.

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس قطعا از این اقدامات حمایت می‌کند؛ اظهار کرد: قوانین در این زمینه تقریبا کامل است و با این وجود هرگونه اقدام، مجوز و قانونی که لازم باشد در راستا مبارزه با فساد تصویب خواهد شد و در این زمینه مجلس نیز در کنار قوه قضاییه خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=356085

ثبت دیدگاه