تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱

تفاهم نامه همکاری میان سپاه پلدشت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان امضا شد

  • کد خبر : 350641
  • 23 اسفند 1398 - 14:09
تفاهم نامه همکاری میان سپاه پلدشت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان امضا شد

جلسه هماهنگی و تنظیم تفاهم نامه همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از آراز سسی، جلسه هماهنگی و تنظیم تفاهم نامه همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه آیدین رحیم زاده، با اشاره به شیوع ویروس کرونا از اول اسفند در کشور گفت: مقابله و پیشگیری بهترین و تنهاترین راه برای مقابله با کرونا ویروس است.

وی تصریح کرد: تا این لحظه هیچگونه مورد مثبتی در شهرستان وجود نداشته و از تمام همشهریان خواسته می شود اخبار مربوطه را از منابع معتبر دریافت کنند.

وی اظهار کرد: در راستای مقابله با این ویروس باید تمام دستگاه ها و ادارات دست به دست هم دهند تا بتوانیم با آن مقابله کنیم.

رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت افزود: ماندن در خانه بهترین روش برای قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس است.

آمادگی کامل برای همکاری با شبکه بهداشت و درمان پلدشت داریم

سرهنگ پاسدار منصور یوسفی با اشاره به امضاء تفاهم نامه همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت با تمام امکانات و پرسنل آمادگی کامل برای همکاری با شبکه بهداشت و درمان پلدشت دارد.

وی تصریح کرد: برپایی ایستگاه های پایش در ورودی شهرستان، ضدعفونی و گندزدایی معابر پرتردد، ادارات، بیمارستان، ترمینال و مساکن مهر، کمک به دهیاران در راستای پایش روستاها و آموزش های پیشگیری در رسانه های شهرستان گوشه ای از اقدامات صورت گرفته تا به این لحظه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: آمادگی همکاری با سایر ادارات برای راه اندازی بیمارستان های صحرایی و دوران نقاهت در شهرستان هستیم.

بیشتر بخوانید..
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با خانواده شهیدجبرئیلی دیدار کرد

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=350641

برچسب ها

ثبت دیدگاه