تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰

تمهیدات لازم برای تامین اقلام ضدعفونی کننده در آذربایجان غربی اندیشیده شده است

  • کد خبر : 349934
  • 11 اسفند 1398 - 9:46
تمهیدات لازم برای تامین اقلام ضدعفونی کننده در آذربایجان غربی اندیشیده شده است

استاندار آذربایجان غربی، با بیان اینکه ملزومات مورد نیاز اقلام ضد عفونی کننده بیش از نیاز استان تولید می شود، گفت: روند توزیع این اقلام جهت سهولت دسترسی مردم انسجام یافته تر شده است.

به گزارش اروم نیوز، محمدمهدی شهریاری روز گذشته در حاشیه بازدید از چند کارخانه تولید مواد ضدعفونی کننده، اظهار داشت: روزانه ۲۲ هزار لیتر الکل در ۳ کارخانه استان تولید می شود که بیش از نیاز است.

وی، افزود: علاوه بر این ۶۰۰ هزار لیتر الکل جهت تولید محلول ضد عفونی کننده نیز در استان ذخیره شده است.

استاندار آذربایجان غربی، با بیان اینکه ملزومات مورد نیاز اقلام ضد عفونی کننده بیش از نیاز استان تولید می شود، گفت: با برگزاری جلسات مختلف و بازدیدهای میدانی انجام گرفته روند توزیع این اقلام جهت سهولت دسترسی مردم انسجام یافته تر شده است.

وی، با تقدیر از اهتمام نیروهای نظامی و انتظامی و بخش خصوصی جهت تامین مواد ضد عفونی کننده، عنوان کرد: از مردم انتظار داریم تا به دور از هر گونه ترس و واهمه ای با اجرای کامل بهداشت فردی و پرهیز از ترددهای غیر ضروری در شهر و مکان های پر تجمع نسبت به خروج از این بحران اقدام نمایند.

شهریاری، ادامه داد: با بسیج عمومی، پرهیز از رفتارهای هیجانی، آگاهسازی عمومی با ارائه اطلاعات درست و رعایت بهداشت فردی میتوان بر کرونا ویروس نیز فائق آمد.

استاندار آذربایجان غربی، روز گذشته با همراهی تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی، از کارخانجات تولید کننده محلول ضد عفونی کننده، دستکش و آب ژاول در ارومیه بازدید کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=349934

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.