تاریخ : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱

زمان «این عمار» گذشته و دیگر عاشورایی تکرار نمی‌شود

  • کد خبر : 347498
  • 13 بهمن 1398 - 9:43
زمان «این عمار» گذشته و دیگر عاشورایی تکرار نمی‌شود

فرمانده میدانی جبهه مقاومت گفت: زمان «این عمار» تمام شده و دیگر اجازه نمی‌دهیم که عاشورا تکرار شود.

به گزارش اروم‌نیوز، سید هاشم الحیدری صبح امروز در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم و به ویژه سردار سلیمانی و همراهان ایشان که در حسینیه اعظم ثارالله ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: امروز ایران به خاطر اسلامیت، جمهوریت و ولایت ام‌القرا و مرکز جهان اسلام است و این نظام اسلامی عماران بسیاری برای مقابله با نابخردان دارد.

وی، افزود: تشکیل جمهوری اسلامی به عنوان دولت اسلامی از اهمیت ویژه‌ای برخودار است که بر همین مبنا شاخص انقلابی‌گری حضور در صحنه‌های مختلف مورد نیاز انقلاب است نه فقط مراعات احکام عبادی.

این فرمانده میدانی جبهه مقاومت، عنوان کرد: تشییع میلیونی پیکر شهید سلیمانی در مناطق مختلف به معنای واقعی از شاخصه‌های انقلابی‌گری است. این حضور میلیونی به مفهوم نعمت بزرگ امنیت است که به برکت وجود ولایت، نظام جمهوری اسلامی و حضور مردم ایران به دست آمده است.

وی، ابراز داشت: حاج قاسم مخلص لله بود و دنیا در زندگی ایشان تاثیری نداشت، فعالیت او مرز نداشت و سرباز و شاگرد ولایت بود. ترس در زندگی حاج قاسم معنایی ندارد و همیشه در خط مقدم بود و شجاعت بی نظیری داشت. خستگی و بی حالی در زندگی حاج قاسم معنا نداشت و مصداق واقعی «الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا» بود.

الحیدری، با اشاره به اینکه شهید سلیمانی نظامی بود ولی در مسائل سیاسی و اجتماعی با تدبیر و اهل حکمت بود، تاکید کرد: ایشان شخصیتی کاریزمای قوی و با اقتدار و هیمنه بود، به معنای واقعی کلمه شهید سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت است.

وی، گفت: امروز زمان، زمان این عمار نیست عاشورا تکرار نمی‌شود و امروز زمان پیروزی است و البته این هم با شجاعت و حضور در میدان حاصل شد نه با مذاکره.

در این مراسم، سردار حبیب شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی نیز در سخنانی با اشاره به جایگاه والای شهید سلیمانی در جهان اسلام، ایشان را نعمت بزرگی برای اسلام دانست و اذعان داشت: شهادت سردار سلیمانی برای آمریکا گران تمام خواهد شد و شاهد طرد این دولت از منطقه خواهیم بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=347498

برچسب ها

ثبت دیدگاه