تاریخ : دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱

مردم حق اعتراض در خصوص مدیریت مسئولان را دارند/ صف مردم از آشوبگران جداست

  • کد خبر : 342207
  • 02 آذر 1398 - 12:22
مردم حق اعتراض در خصوص مدیریت مسئولان را دارند/ صف مردم از آشوبگران جداست

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی، با تاکید بر اینکه مردم حق اعتراض درخصوص مدیریت مسئولان را دارند، گفت: صف مردم از آشوبگران جداست.

به گزارش اروم‌نیوز، سید مهدی قریشی صبح‌امروز در راهپیمایی ضد آشوب‌گری مردم ارومیه، با اشاره به اینکه اقتدار نظام و اسلام دارای دو محور اساسی است، گفت: محور اصلی این‌ موارد عنایت پروردگار و مردمی انقلابی است چراکه با رهبریت مقام معظم رهبری ابتدا از سوی پروردگار و در مرحله دوم مردم پشت مقام معظم رهبری هستند.

وی، با اشاره به حضور انقلابی مردم ایران در میدان، تاکید کرد: در جریان فتنه اخیر نیز مقام معظم رهبری بر این ‌مساله که دشمنان ملت سعی در ایجاد فتنه دارند تاکید و پیش بینی کرده بودند،  با این‌حال مسئولان باید منویات مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار دهند چراکه افزایش قیمت بنزین در روزهای اخیر تصمیمی عجولانه و بدون تدبیر و اندیشه بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی، با اشاره به منویات امام علی(ع) در نهج‌البلاغه، عنوان کرد: هیچ‌کس فقیر نبوده مگر اینکه افراد غنی در مملکت افزایش یابد، در این راستا دولت باید در توزیع ثروت ملی تدبیر کرده و رفاه و آسایش را برای تمام مردم به ارمغان آورد، این‌ مسئله تنها مختص قشر خاصی نباشد.

وی، خاطرنشان کرد: مسئولان باید به انتقادات و اعتراضات مردم جوابگو باشند اما برخی از این مسائل با آسیب‌رسانی به اموال عمومی در صدد سوءاستفاده برآمده و تمام ملت ایران این مسئله را محکم کرده‌اند.

حجت‌الاسلام قریشی، با تاکید بر اینکه صف مردم و آشوبگران جداست، عنوان کرد: حق اعتراض مختص مردم است و می‌توان از مدیریت مسئولان اعتراض و انتقاد کرد اما برخی منافقان در صدد سوءاستفاده از این مساله برآمده و باید در برابر منافقان و آشوبگران مقابله کرد.

وی، در ادامه با اشاره به فعالیت گروه‌های تکفیری و سوءاستفاده از نام اسلام در راستای اهداف شوم خود، بیان داشت: ملت انقلابی با اطاعت از مقام معظم رهبری که فردی مدیر و مدبر بوده می‌تواند پیروزی را نصیب خود کند چراکه تمامی بیانات وی با تدبیر و در راستای خیرخواهی مملکت است و باعث از بین رفتن نقشه‌های شوم دشمن می‌شود.

امام جمعه ارومیه، تصریح کرد: پیروزی با ملت سرافراز ایران بوده و در جبهه اقتصادی نیز با حفظ وحدت پیروز شده و در تمامی زمنیه پرچم توحید برافراشته خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=342207

ثبت دیدگاه