تاریخ : دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
1

رئیس دادگستری بوکان معرفی شد

  • کد خبر : 339556
  • ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
رئیس دادگستری بوکان معرفی شد

طی مراسمی با حضور مسئولان قضایی آذربایجان غربی، رئیس جدید دادگستری بوکان معارفه و از زحمات رئیس پیشین تقدیر به عمل آمد.

به گزارش اروم نیوز، علی اکبر گروسی در مراسم تودیع و معارفه رؤسای قبلی و جدید داگستری بوکان، اظهار داشت: بوکان از شهرهای مهم و بزرگ استان و شاهراه و کریدور ترانزیت شمال و جنوب کشور است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی، افزود: شاخصه های اهمیتی مطلوبی در استان ودر منطقه و این شهرستان وجود دارد که با با در نظر گرفتن استعدادهای خوب منطقه منطقه باید مسئولان شرایط سرمایه گذاری و توسعه را برای شهر بوکان فراهم کنند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی، ادامه داد: با توجه به اینکه هم امنیت و هم شرایط مطلوب در این منطقه وجود دارد، باید سرمایه گذاران خارجی را هم به منطقه دعوت کرد و مقابل کسانی که منطقه را نا امن می کنند ایستاد و مجال خودنمایی به آنها نداد؛ بوکان نخبگان علمی و پژوهشی زیادی دارد که باید مسئولین این افراد را شناسایی و پرورش دهند تا آینده این شهر و مملکت را بسازند.

گروسی، افزود: مسئولین استان هم توجه و عنایت ویژه ای به شهرستان بوکان دارند و تلاششان در پیشرفت و توسعه بوکان است؛ این منطقه علاوه بر مزایا، آسیب هایی هم دارد که آن را تهدید می کنند عرضه و انتقال مواد مخدر یک آسیب جدی در این منطقه است که آثار مخرب و جبران ناپذیری در جامعه دارد و علاوه بر حکومت باید مردم نیز در مبارزه با مواد مخدر و مشروبات الکلی همکاری و مساعدت لازم کنند، این جرایم در منطقه دیده می شود و نگران کننده است و باید با قدرت با قدرت  و اقتدار در مقابل آن ایستاد و با مجرمین برخورد قاطع کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به بیکاری شایع در بوکان باید از تولید داخلی حمایت شود تا مشکل اشتغال در آن حل شود. تصادفات جاده ای نیز به حد زیادی رخ می دهد و مسئولین استانی باید با شتاب و سرعت لازم نسبت به تعریض جاده ها و بهبود حمل و نقل جاده ای در این مسیر تلاش جدی شود.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی افزود: بسیاری از آداب و اخلاقی از غرب وارد کشور شده اکنون برای خانواده ها و مردم کشورمان معضل شده و با فرهنگ کشور ما تضاد دارد و این امر نیاز به پیشگیری اساسی دارد تا فرهنگ شوم غرب بنیان  خانواده های ایرانی را از هم نپاشد . پیشگیری از وقوع جرم که اثرات مثبتی در جامعه دارد باید مد نظر کلیه دستگاه ها و حتی خود مردم هم باشد و در این زمینه همکاری تنگا تنگ با قوه قضاییه داشته باشند.

در این مراسم از زحمت های آقای نوروزی رئیس سابق دادگستری بوکان که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند تجلیل و تقدیر شده و نیز حکم انتصاب آقای یعقوب محمد خواه به عنوان رئیس جدید حوزه ی قضایی بوکان به وی ابلاغ گردید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=339556

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.