تاریخ : دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹
1

۳۰ تیم پزشکی در مناطق محروم آذربایجان‌غربی مشغول ارائه خدمات هستند

  • کد خبر : 339112
  • ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۹:۱۲
۳۰ تیم پزشکی در مناطق محروم آذربایجان‌غربی مشغول ارائه خدمات هستند

مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان غربی گفت: هم اکنون ۳۰ تیم پزشکی در قالب طرح شهید رهنمون در سراسر این استان فعالیت دارند.

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ مهدی فتاحی در گفت و گو با خبرنگار کانی پرس، اظهار داشت: ۳۰ تیم پزشکیذدر قالب تیم‌های شهید «رهنمون» بسیج جامعه پزشکی در این استان فعال است.

وی، وظیفه جامعه بسیج پزشکی را همان اهداف بسیج دانست و عنوان کرد: روحیه جهادی و مردم داری از مهم ترین اهداف سازمان جامعه پزشکی است.

مسیئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: تشکیل سازمان بسیج جامعه پزشکی در شهرستان‌ها می تواند کارهای جهادی در حوزه خدمات رسانی به مناطق محروم را در حوزه سلامت و بهداشت سازمان یافته تر کند و امید است با بهره گیری از پتانسیل دیگر ادارات خدمات رسان نه یک تیم بلکه چندین تیم تخصصی سازمان دهی شده در راستای اهداف بسیج به یاری محرومان بشتابند.

وی، تصریح کرد: هم اکنون ۳۰ تیم پزشکی متشکل از پزشک عمومی، ماما، دندانپزشک، روان پزشک و … در قالب تیم های شهید رهنمون در سطح استان در حال فعالیت هستند.

فتاحی افزود: بر اساس نیاز تیم های عمومی، تیم های تخصصی نیز در سازمان آماده اعزام به مناطق محروم استان جهت کمک به سلامت مردم هستند.

مسئول سازمان جامعه پزشکی آذربایجان غربی، گفت: هم اکنون ارومیه با ۸ تیم عمومی و شهرستان خوی با ۴ تیم پیشگامان در حوزه ارتقاء شاخص های سلامت در سطح استان هستند.

وی، بیان داشت: بسیج به دنبال تثبیت اعزام پزشکان به مناطق محروم است و در حال حاضر اعضای بسیج جامعه پزشکی ما به‌صورت مداوم به مناطق مختلف اعزام می‌شوند تا به‌صورت مستمر به افراد محروم خدمت‌رسانی کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=339112

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.