تاریخ : پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
1

منتقد تئاتر از گوشه های تبریز تا پرده های ترابزون هستم/ ترجیح می دهم از ادامه اجرای آن جلوگیری نشود

  • کد خبر : 332392
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۳۳
منتقد تئاتر از گوشه های تبریز تا پرده های ترابزون هستم/ ترجیح می دهم از ادامه اجرای آن جلوگیری نشود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی گفت: منتقد تئاتر از گوشه های تبریز تا پرده های ترابزون هستم.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام ناصر خدایاری در گفت و گو با ندای ارومیه اظهار کرد: تئاتر از گوشه های تبریز تا پرده های ترابزون که در تالار شمس اجرا شده است حاوی موارد نامناسبی است و در نهایت نمایشنامه به شکل مثبتی هم پایان پیدا نمی کند.

وی افزود: بنده در سالن حضور داشتم و این تئاتر را تماشا کردم و انتظارم این بود که در نهایت عدم تعهد و پایبندی به خانواده مورد تقبیح قرار بگیرد که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و من انتقادم را پس از پایان تئاتر به عوامل آن گوشزد کردم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: البته ترجیح بنده این است که از ادامه اجرای این تئاتر جلوگیری نشود و به نظرم جا دارد نشست نقد و آسیب شناسی آن برگزار شود.

خدایاری در واکنش به تکریم خیانت همسر به شوهر در تئاتر از گوشه های تبریز تا پرده های ترابزون، ابراز کرد: شاید فیلنامه ای که برای دریافت مجوز به اداره کل ارشاد آذربایجان غربی ارسال شده و مورد تایید واقع گشته با آن چه که روی صحنه رفته تفاوت داشته باشد که از این حیث باید مورد بازبینی واقع شود.

به گزارش ندای ارومیه، تئاتر از گوشه های تبریز تا پرده های ترابزون که از ۳ تا ۹ شهریور در تالار شمس ارومیه برگزار می شود، حاوی نکات بسیار موهن و نامناسب است. از دیالوگ های زننده تا عدم رعایت شئونات اسلامی و قابل تامل ترین وجه آن، هجمه آشکار و عریان به بنیان خانواده و ازدواج است که در نهایت خیانت همسر به شوهر مورد تکریم قرار می گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=332392

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.