تاریخ : دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰

رسانه ها به عنوان بازوی مدیران در برخورد با مفاسد وارد عمل شوند

  • کد خبر : 330801
  • 18 مرداد 1398 - 9:54
رسانه ها به عنوان بازوی مدیران در برخورد با مفاسد وارد عمل شوند

استاندار آذربایجان غربی خواستار ورود رسانه ها به موضوع مبارزه با مفاسد و همراهی با مدیران در این زمینه شد.

به گزارش اروم نیوز، محمدمهدی شهریاری شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در ارومیه، اظهار داشت: از ابتدای حضور در استان خواستار همراهی رسانه ها به عنوان بازوی فعالیتی مدیران شده ام و همچنان بر این اصل تاکید دارم.

وی، افزود: اینکه برخی رسانه ها نسبت به انتقاد از مدیران و مسئولان اقدام می کنند امری ستودنی و قابل توجه است که به عنوان مدیر باید به آن ها توجه کرده و نسبت به اصلاح مسیر خود اقدام کنیم، در این خصوص هر انتقادی را پذیرا هستیم و مدیران باید به چنین موضوعاتی دقت داشته باشند.

استاندار آذربایجان غربی، دقت از انعکاس اخبار را لازمه موفقیت در عرصه خبری دانست و گفت: متاسفانه گاهی مشاهده می شود که خبرنگاران از مسیر واقعیت نویسی دور می شوند و نسبت به تعمت زنی و افتراهای واهی اقدام می کنند که در این زمینه باید دقت شود تا از عواقب چنین اقداماتی دور باشند.

وی، ادامه داد: در خصوص برخورد با رسانه ها در استان، هرگز خواستار برخوردهای قهری نیستیم ولی در برخی مواقع امنیت و مسیر پیشرفت و توسعه استان با مشکل مواجه می شود که باید برخوردهای لازم با چنین رسانه های انجام شود.

شهریاری، همراهی رسانه ها را لازم موفقیت مدیران و طی مسیر پیشرفت استان دانست و تاکید کرد: در این خصوص هر موردی توسط رسانه ها مطرح شود حاضر به همکاری و پیمودن مسیر واقعی هستیم و نسبت به ارتقای شاخص های توسعه ای استان مصمم هستیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=330801

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.