تاریخ : دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱

رقابت بیش از 3 هزار داوطلب در آزمون استخدامی آتش‌نشانی آذربایجان‌غربی

  • کد خبر : 330263
  • 12 مرداد 1398 - 10:54
رقابت بیش از 3 هزار داوطلب در آزمون استخدامی آتش‌نشانی آذربایجان‌غربی

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: آزمون استخدامی آتش نشانی آذربایجان غربی 18 مرداد ماه توسط جهاد دانشگاهی استان برگزار خواهد شد که بیش از 3 هزار نفر برای تصدی مشاغل آتش نشانی به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش اروم نیوز، امین رستم زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه آزمون استخدامی آتش نشانی آذربایجان غربی 18 مرداد ماه توسط جهاد دانشگاهی استان برگزار خواهد شد، اظهار داشت: در آزمون استخدامی آتش نشانان آذربایجان غربی 70 نفر پذیرفته خواهند شد که آزمون در شهرستانهای ارومیه با 2 هزار و 74 متقاضی و خوی با 987 نفر متقاضی برگزار خواهد شد.

وی افزود: بیشترین متقاضیان شرکت کننده در آزمون به ترتیب مربوط به شهرستانهای ارومیه، خوی و بوکان با 1397، 598 و 276 داوطلب است.

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی، ابراز داشت: این آزمون در مورخه 18 مرداد ماه از ساعت 9 صبح لغایت 13 ظهر برگزار می شود و در اجرای آن 120 نفر با جهاد دانشگاهی استان همکاری خواهند داشت.

وی، گفت: محل آزمون شهرستان خوی در دانشگاه پیام نور و در ارومیه علاوه بر مرکز آموزش جهاد دانشگاهی در دبیرستانهای امام خمینی(ره)، شهید علیزاده و شهید مفتح برگزار خواهد شد.

رستم زاده، بیان کرد: کارت ورود به جلسه از 14 مرداد ماه در دسترس خواهد بود و داوطلبان با پرینت آن می توانند به کارت  ورود به جلسه آزمون دسترسی داشته باشند.

وی، در خصوص نقص های احتمالی در کارت ورود به جلسه و یا سایر مشخصات داوطلبان، افزود: داوطلبان از روز شانزدهم و هفدهم مرداد می توانند برای رفع نقص های احتمالی به مرکز آموزش جهاد دانشگاهی ارومیه و خوی مراجعه کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=330263

برچسب ها

ثبت دیدگاه