تاریخ : شنبه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۹
2

احداث جاده میاندوآب-میانه ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

  • کد خبر : 321232
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
احداث جاده میاندوآب-میانه ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی احداث جاده میاندوآب-میانه خبر داد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، مهران کفاش در گفت و گو با خبرنگاران در جریان بازدید از روند احداث جاده میاندوآب- میانه- سرچم، اظهار کرد: این پروژه هم اکنون از حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازدید از این پروژه، افزود: متاسفانه احداث این جاده حالت فرسایشی به خود گرفته و زمان بر شده است.

وی گفت: با توجه به صحبت هایی که با مدیران استانی و نماینده مجلس داشتیم، قرار شد تا تدبیری اندیشیده شود تا این پروژه در سریعترین زمان ممکن و تا پایان امسال به اتمام برسد.

کفاش تصریح کرد: افتتاح این پروژه، خدمت خوبی به مردم آذربایجان غربی و شرقی است و به خاطر حساسیت موضوع، اتمام آن را دنبال می کنیم.

گفتنی است امروز مهران کفاش معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی به همراه مسئولان استانی و شهرستانی و نماینده مجلس از این پروژه بازدید و جلسه ای را نیز با پیمانکار پروژه برگزار کرد.

این مسیر ۱۸۵ کیلومتری در پنج قطعه تقریباً ۳۷ کیلومتری از حدود ۲۶ سال پیش آغاز شده است و چنانچه به بهره برداری برسد، مدت زمان سفر از اتوبان زنجان-تبریز به میاندوآب حداقل دو ساعت کمتر می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=321232

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.