تاریخ : یکشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۱

اولویت امروز نظام مبارزه با فساد است/ جنگ اقتصادی به همان اندازه جنگ نظامی اهمیت دارد

  • کد خبر : 317114
  • 23 اسفند 1397 - 8:33
اولویت امروز نظام مبارزه با فساد است/ جنگ اقتصادی به همان اندازه جنگ نظامی اهمیت دارد

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: جنگ اقتصادی به اندازه جنگ نظامی اهمیت دارد و به همان میزان باید مورد توجه و دفاع قرار گیرد.

به گزارش اروم نیوز، امیر دریابان علی شمخانی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی، با بیان اینکه جنگ اقتصادی دست کمی از جنگ نظامی ندارد و بلکه از پیچیدگی بیشتری هم برخوردار است، اظهار داشت: تصرف قلوب مردم، تضعیف معیشت و ایجاد شکاف بین ملت و دولت از اهداف جنگ اقتصادی دشمن به شمار می رود.

وی بیان کرد: راهبرد جمهوری اسلامی ایران در جنگ اقتصادی ناکام سازی دشمن بوده و ظرفیت های بی شمار کشور این قابلیت را برای مسوولان و مردم فراهم کرده است.

«شمخانی»، اقتصاد را یک مقوله امنیت ملی و پاشنه آشیل آن را فساد ذکر کرد و ابراز کرد: مبارزه جدی و همه جانبه با فساد از اولویت های جدی نظام است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: همراهی با مردم بطوری که آنان احساس کنند ما خادم واقعی مردم هستیم باید همواره دغدغه ما باشد.

«شمخانی» اضافه کرد: این همان کاری است که شهید باکری در دوران مسوولیتش در شهرداری ارومیه کرد و در دفاع مقدس با خط شکنی و شهادتش به شایستگی انجام داد.

وی تصریح کرد: باید با تمرکز بر افزایش تاب آوری اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از طریق برخورد هوشیارانه و مقاومت فعال، ابتدای سال 98 را به سرآغاز مایوس سازی ترامپ و انتهای سال 98 را به شکست وی و سیاست های ضد بشری اش تبدیل کنیم.

دبیر شورای عالی امنیت ملی بیان داشت: عملکرد مثبت اقتصادی آذربایجان غربی به ویژه در بخش صادرات نشان می دهد که اگر اراده و برنامه داشته باشید، قادرید بر مشکلات فائق شوید و پیشرفت و تعالی استانتان را رقم بزنید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=317114

برچسب ها

ثبت دیدگاه