تاریخ : دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹
1

آزادسازی مسیر مجتمع مسکونی گلستان تا یک هفته/ پست برق جابجا می‌شود

  • کد خبر : 307641
  • ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
آزادسازی مسیر مجتمع مسکونی گلستان تا یک هفته/ پست برق جابجا می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی با اشاره به طی روند اداری مربوط به رفع مشکل ساختمان پست برق در مسیر مجتمع مسکونی گلستان ۲، از آزادسازی این مسیر طی یک هفته آتی خبر داد.

اکبر حسن‌بگلو در گفت و گو با اروم‌نیوز، اظهار داشت: جایجایی تاسیسات در مسیرهایی که پست برق یا تاسیسات مربوطه موجب قطع راه شود بر عهده شهرداری است و باید برای انتقال این تاسیسات زمین و محل مناسب در اختیار اداره قرار دهند.

وی، افزود: با رایزنی‌ها و هماهنگی‌هایی که از حدود ۳ ماه قبل با شهرداری منطقه ۵ ارومیه انجام شده، مشکل مسکن مهر گلستان ۲ و دیگر محتمع‌های موجود در مسکن مهر فاز گلشهر در حال حل شدن بوده و نهایتا تا یک هفته این مشکل رفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: با توجه به پروسه اداری طولانی مدت در این زمینه، رایزنی با شهرداری و مجمع هیات مدیره شرکت برق به صورت همزمان انجام شد تا مردم بیش از این مشکل نداشته باشند، بنابراین طی دوره اداری کوتاه شده و زمینه برای حل زودهنگام مشکل فراهم شد.

وی، ضمن تشکر از شهردار منطقه ۵ ارومیه و نیز همکاری مساعد هیات مدیره شرکت در راستای تاییدات مربوطه، گفت: بر اساس قانون شهرداری موظف است در قبال تخریب تاسیسات، نسبت به انتقال آن به زمین مناسب اقدام کند که خوشبختانه با همکاری مطلوب شهرداری شاهد این امر هستیم و با توجه به اینکه زمین همجوار ساختمان پست متعلق به فرد حقیقی است، شهرداری  زمینی با فاصله اندک در اختیار شرکت قرار داده تا تاسیسات به آن محل انتقال یابد.

حسن بگلو، وجود تاسیسات در مسیرهای ارتباطی را امری عادی دانست و بیان داشت: به دلیل احداث معابر جدید این اتفاق می‌افتد و در طول دوره مدیریت بنده تاکنون ۱۱ مورد پست برق با هماهنگی شهرداری ارومیه جابجا شده است.

مطلب مربوط به نامه ارسالی رئیس هیات امنای مجتمع مسکونی را اینجا بخوانید …

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=307641

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.