تاریخ : دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹
1

ساختمان مخروبه برق مانع آسفالت و خدمات رسانی به ۳۰۰ خانوار!

  • کد خبر : 307540
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
ساختمان مخروبه برق مانع آسفالت و خدمات رسانی به ۳۰۰ خانوار!

ساختمان مخروبه ۱۵ ساله شرکت برق در حوالی مجتمع مسکونی گلستان ۲ ارومیه باعث شده تا خدمات رسانی و آسفالت محجدوده این مجتمع با مشکل جدی مواجه شود.

به گزارش اروم‌نیوز، «محمد شمس» رئیس هیات مدیره مجتمع مسکونی گلستان دو در منطقه گلشهر ارومیه متن زیر را به مدیریت این رسانه ارسال کرده و خواستار رسیدگی به این مشکل شده است:

مدیر محترم کانال خبری اروم‌نیوز

اینجانب محمد شمس، رییس هیات مدیره مجتمع مسکونی گلستان دو، در منطقه گلشهر یک ارومیه می باشم که به همراه ۳۰۰ خانوار دیگر در آپارتمانهای این منطقه زندگی میکنیم و راه رفت و آمد ما در خیابانهای سربالائی و سرازیری ، در مواقع بارندگی و خصوصا فصل سرما و یخ بندان از خیابان شهید نوری می باشد.

همچنانکه در تصاویر دیده می شود، یک سمت این راه عبور و مرور، پشت کوه های منطقه بند ارومیه می باشد و گل و لای ناشی از بارندگی آن همیشه روی جاده خاکی فرو می ریزد.

منتهی معضل بزرگتری که مانع از خدمات رسانی عزیزان زحمت کش شهرداری برای آسفالت کشی این خیابان گردیده است، ساختمان مخروبه ایستگاه برق فشار قوی است که به اذعان ساکنین قدیمی منطقه، ۱۵ سال است که بحالت مخروبه و بلااستفاده بوده و صدها متر نیز دورتر از مسیر دکل های فشار قوی قرار دارد.

هرچند زمینی که این ساختمان مخروبه روی آن بنا شده است، متعلق به شهرداری ارومیه هست، اما دوستان محترم اداره برق حاضر به تخریب این بنای مخروبه و خالی از تاسیسات نیستند و عملاً کار خدمات رسانی به ساکنین منطقه را با مشکل اساسی مواجه کرده اند.

بطوری که در تصاویر نیز دیده می شود، داخل این ساختمان خالی و در حال تخریب است و زیرسازی و جدول کشی خیابانی ، توسط شهرداری محترم منطقه ۵ ارومیه نیز با رسیدن به ساختمان مخروبه اداره برق، بطور ناتمام رها شده است.

علیهذا تقاضا دارد با اطلاع رسانی لازم، پیگیری مقتضی بعمل آید تا مسئولین محترم اداره برق در اسرع وقت نسبت به جمع آوری این تاسیسات اقدام فرمایند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=307540

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.