تاریخ : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰

تیم والیبال شهرداری ارومیه تیم دورنا را مغلوب کرد

  • کد خبر : 307087
  • 21 آذر 1397 - 22:03
تیم والیبال شهرداری ارومیه تیم دورنا را مغلوب کرد

تیم والیبال شهرداری در دربی ارومیه، تیم دورنا را با نتیجه 3 بر 2 مغلوب کرد.

به گزارش اروم نیوز، دیدار دو تیم شهرداری و دورنای ارومیه در حالی در ورزشگاه 6 هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد که هر دو تیم جزو تیم های قعر جدولی بودند از این رو به دنبال کسب حداکثر امتیاز در بازی بودند.

قعر نشینی هر دو تیم و تمایل به برد به نظر می رسید بازی را جذاب و پرشورتر کند ولی این موضوع هم تاثیری در جریان بازی نداشت و بازی بی روحی از دو تیم به نمایش گذاشته شد.

اشتباه در دریافت، سرویس، روی تور و دیگر موارد اشتباهاتی بود که از بازیکنان هر دو تیم سر می زد.

نکته قابل توجه دیگر استقبال کم تماشاگران شهر عشاق والیبال از این دربی بود.

بازی در دو ست نخست تحت مدیریت شاگردان وکیلی بود و تواندستند دو ست نخست را با نتایج 25 بر 17 و 31 بر 29 از مهمان ببرند و 2 بر صفر از حریف پیشی بگیرند ولی پس از ست دوم در نهایت موتور بازیکنان شهردرای به خوبی راه افتاد.

بازیکنان تیم شهرداری توانستند ست سوم بازی را با نتیجه 25 بر 20 از حریف خود بگیرند و بازی را در مجموع ست شماری دو بر یک کنند.

در نهایت این تیم شهرداری بود که توانست ست های چهارم و پنجم را نیز به ترتیب با نتایج 25 بر 23 و 15 بر 13 از آن خود کند و در مجموع ست شماری با نتیجه 3 بر 2 برنده بازی باشد.

تیم شهرداری ارومیه با این برد 8 امتیازی شد و در جایگاه یازدهمی قرار گرفت و تیم دورنا نیز همچنان با 3 امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

دربی روز چهارشنبه در ارومیه نخستین دربی ارومیه پس از گذشت بیش از یک دهه بود که امید می رفت بتواند تماشاگران پر شور ارومیه ای را با این بازی آشتی دهد که این گونه نشد و دلیل این دلسردی تنها و تنها در اتخاذ تصمیمات نادرست و سیاسی بازی های صورت گرفته در ورزش به ویژه والیبال است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=307087

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.