تاریخ : جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹
1

مدیریت خسته و بازنشسته سد تحقق اهداف/ دانشجویان مطالبه گر باشند

  • کد خبر : 306849
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
مدیریت خسته و بازنشسته سد تحقق اهداف/ دانشجویان مطالبه گر باشند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه مدیریت خسته و بازنشسته سد تحقق اهداف است گفت: دانشجو باید فردی با بصیرت و مطالبه گر باشد.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین رضا میرزایی در مراسم روز دانشجو که در دانشکاه آزاد ارومیه برگزار شد، با بیان اینکه ۱۶ آذر روز آغاز استکبار ستیزی است، گفت: آمریکا و انگلیس از این روز از حضور دانشجویان انقلابی آسیب دیده و امروز در صدد تلافی و زدن ضربه به انقلاب اسلامی هستند.
وی، افزود: دشمن درصدد وارونه نشان دادن این روز به دانشجویان است تا این قشر پرجنب و جوش را در مقابل نظام قرار دهد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی، تصریح کرد: دشمن درصدد است تا متهم و شاکی ار عوض کرده و به شرح دیگری به جوانان نشان دهدباید نسبت به این مسئله بصیرت داشته و نسبت به حفظ ماهیت جریان کوشش کنیم.
وی با بیان اینکه در بیانات مقام معظم رهبری بارها بر مسئله دانجشویان و اهمیت آنان تاکید شده است، عنوان کرد: فضای دانشگاه باید فضایی معنوی و مذهبی بوده و فضایی بصیرتی را به خود اختصاص دهد.
حجت الاسلام میرزایی با اشاره به ویژگی های یک دانشجو در فضای دانشگاه، عنوان کرد: یک دانشجو علاوه بر تحصیل و کوشش در این زمینه باید پیرو راه شهید چمران بوده و پرچمدار این مسیر باشد.
وی، ادامه داد: یک دانشجو باید اهل تحلیل بوده و بتواند با بصیرت نسبت به تحلیل مسائل اقدام کرده تا بتواند در میدان سیاست زده ها نباشد و دارای روحیه انقلابی و فردی آرمان گرا باشد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی، با بیان اینکه مدیران باید افرادی جهادی و انقلابی باشند، گفت: مدیریت خسته و بازنشسته مملکت را به جایی نمی رساند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=306849

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.