تاریخ : سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹
3

بهره برداری سیاسی از تیم فوتبال 90 ارومیه

  • کد خبر : 299995
  • 15 آبان 1397 - 9:04
بهره برداری سیاسی از تیم فوتبال 90 ارومیه

با توجه به درخشش تیم فوتبال 90 در هفته های گذشته افراد سیاسی به دنبال بهره برداری از این تیم هستند.

به گزارش اروم نیوز، تیم نوپای 90 ارومیه کار خود را از سال 90 آغاز کرده است و پس از 7 سال تلاش توانست صاحب امتیاز تیم در لیگ دسته یک شود.

به ادعای یحیی بهاری مدیر تیم نود، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی یکی از متولیان اصلی در خرید امتیاز این تیم بود ولی امروز دیگران هم برای پر کردن سبد آرای خود از این امتیاز بهره می برند.

این تیم لیگ دسته یک کشور را با باخت سه صفر مقابل بادران تهران به سبب عدم حضور در بازی شروع کرد و در ادامه راه و در بازی دوم با 6 گل از پرسپولیس پاکدشت شکست خورد و بازی سوم هم 4 گل از تیم گل گهر سیرجان دریافت کرد.

ولی وضعیت پس از سه بازی ناموفق و 13 گل خورده ورق برگشت و نود در بازی مقابل شهرداری تبریز توانست امتیاز نخست خود در لیگ را کسب کند و این بازی شروعی بر بازی های خوب در ادامه شد به نوعی که در مقابل مدعی هایی همچون اکسین البرز و مس کرمان نیز یک امتیاز کسب کرد و توانست تیم صدرنشین آلومینیوم اراک در ورزشگاه تختی با شکست بدرقه کند.

همه این بازی ها یک طرف بازی با پرسپولیس تهران یک طرف دیگر؛ بازی که در تاریخ فوتبال آذربایجان غربی ماندگار شد، بازی که شاید دیگر برای ارومیه تکرار نشود.

تب و تابی که برای این بازی در وجود بازیکنان و هواداران بود وصف ناپذیر بود و تنها موضوع مقدسی که در میان احساس می شد همین احساسات پاک بازیکنان نوپای ارومیه و هواداران بود ولی عده ای در این میان تور خود را پهن کرده بودند و با حضور خود در ورزشگاه و حرکت های پوپولیستی درصدد پر کردن سبد رای خود بودند.

مشکلات نود ادامه دار بوده و هست ولی پس از نتایج درخشان، این تیم محل رفت و آمد سیاسیون شد تا جایی که پای سیاسیون را به ورزشگاه آزادی باز شد و قسمتی از هزینه های تیم را بر عهده گرفتند

آرزوی هر ارومیه ای هست که نتایج خوب نود ادامه دار باشد ولی موضوعی که باید این وسط مورد توجه مسئولان به ویژه سیاسیون قرار گیرد احساسات پاک هواداران است که نباید جریحه دار شود.

سیاسی کاری مسئولان تنها موضوعی نیست که تیم را مورد آزار قرار داده؛ بازی آخر با پرسپولیس تیم مورد بی مهری داوران قرار گرفت و دو موقعیت تک به تکی که یک مورد اشتباها آفساید اعلام شد و دیگر هم با تکل بازیکن پرسپولیس که داور به کارت زرد قناعت کرد و در نهایت همین بازیکن گل برتری را به ثمر رساند هواداران را اذیت می کند.

حال با این همه مشکل باید منتظر ماند و دید دیگر چه کسانی برای تیم دایه مهربان تر از مادر خواهند شد و به سبب منافع شخصی خود را هوادار تیم نشان خواهند داد.

فقط باید بدانند که به بازی گرفتن احساسات مردم چیزی نیست که باتوان آن را جبران کرد و با کاری بر آن سرپوش گذاشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=299995

نوشته های مشابه

30دی
کشف ۱۴۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ارومیه
در نشست با خبرنگاران عنوان شد؛

کشف ۱۴۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ارومیه

30دی
عامل انتشار تصاویر شکار در فضای مجازی میاندوآب دستگیر شد
رییس اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب؛

عامل انتشار تصاویر شکار در فضای مجازی میاندوآب دستگیر شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.