تاریخ : سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹
3

13 آبان روز ابراز انزجار از استکبار جهانی/ تحریم های جدید نقطه ی ننگی دیگر برای آمریکا است

  • کد خبر : 301785
  • 12 آبان 1397 - 11:32
13 آبان روز ابراز انزجار از استکبار جهانی/ تحریم های جدید نقطه ی ننگی دیگر برای آمریکا است

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 13 آبان روز اعلام انزجار از استکبار جهانی است گفت: تحریم های جدید نقطه ی ننگی دیگر برای آمریکا است.

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز با بیان اینکه مستکبران 40 سال است اقدامات وقیحانه خود علیه ملت ایران را ادامه می دهند، گفت: 40 سال است انقلاب اسلامی ایران با وجود تحریم ها و مشکلات ایجاد شده از سوی مسکتبران با قدرت در حال پیشروی است.

وی، افزود: آمریکا هر سال بیش از پیش به مشکلات و تهدیدات خود علیه ملت ایران اضافه می کند اما باید بداند این تحریمات و تهدیدات آن ها علیه ایران فرصتی برای شکوفایی بیشتر اقتصاد ملی است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تحریم ها را زمینه ای دیگر برای افزایش انسجام مردم ایران دانست وادامه داد: مردم ایران باری دیگر با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی 13 آبان اتحاد و همبستگی خود را به تمام جهانیان ثابت خواهند کرد.

وی، ادامه داد: مردم نشان دهند خواهند که تحت رهبری رهبر فرزانه نظام از تحریم ها واهمه نداشته  یک صدا اعلام خواهیم کرد که مطیع امر رهبری هستیم.

قاضی پور، تاکید کرد: تحریم های جدید اعلام شده از سوی آمریکا نقطه ننگی دیگر برای اوست چراکه این تحریم ها سال هاست تاثیری بر ملت واحد ایران نداشته و نخواهد داشت.

وی، با اشاره به شکست آمریکا در صحرای طبس، ابراز کرد: آمریکا در سال های اخیر اقدامات مختلفی علیه ملت ایران انجام داده و او تنها قدرت به شهدت رساندن مردم در هواپیماهای مسافربری دارد و اینبار نیز مقتدرانه تحریم ها پشت سر خواهیم گذاشت.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=301785

نوشته های مشابه

30دی
کشف ۱۴۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ارومیه
در نشست با خبرنگاران عنوان شد؛

کشف ۱۴۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در ارومیه

30دی
عامل انتشار تصاویر شکار در فضای مجازی میاندوآب دستگیر شد
رییس اداره حفاظت محیط زیست میاندوآب؛

عامل انتشار تصاویر شکار در فضای مجازی میاندوآب دستگیر شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.