تاریخ : جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹
1

بازدید هیئت دانشگاهی تهران از کانون بانوان سیلوانا

  • کد خبر : 291196
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
بازدید هیئت دانشگاهی تهران از کانون بانوان سیلوانا

مدیرکل امور زنان و خانواده استان آذربایجان غربی با همراهی هیئتی از اساتید بانوان دانشگاه تهران با هدف بررسی و تقویت برنامه های کانون بانوان ، از کانون بانوان سیلوانا بازدید کرد .

به گزارش اروم نیوز به نقل از سیلوانانیوز، شهلا تاجفر مدیرکل زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی هدف از بازدید را نشان دادن اجرای الگوی مناسب کانون بانوان سیلوانا در نوار مرزی ارومیه به اساتید بانوان دانشگاه تهران دانست.

وی بررسی مشکلات و آسیب های اجتماعی حوزه زنان و خانواده در نقاط مرزی و همچنین تقویت و ارائه برنامه های سازنده و مفید دختران و بانوان عزیز در این مناطق را از دیگر اهداف این بازدید عنوان نمود .

ایشان فعالیت های آموزشی تاب آوری را توسط کانون های بانوان مهم ارزیابی کرد و خاطر نشان نمود عدم کنترل دقیق و نداشتن تاب آوری لازم در مواجهه با مشکلات و سختی ها پیامدهای روان شناختی بی شماری را به زنان و خانواده ها تحمیل می کند و برای همین خاطر هم اکنون آموزش ، مهارت های لازم تاب آوری از برنامه های مهم می باشد که در کانون های بانوان اجرا می گردد.

شهلا تاجفر افزود : مهارت لازم برای بانوان برای خود باوری ، تاب آوری و حتی آموزش های لازم در راستای کسب و کار اقتصاد مقاومتی از برنامه های متنوع کانون های بانوان است .

مدیرکل زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت : برای اوقات فراغت دختران عزیز علاوه بر فعالیت های ورزشی در تابستان ، کلاسهای تقویتی ، آموزشی لازم در کلیه مقاطع تحصیلی و آماده سازی برای کنکور نیز در نظر گرفته شده است .

وی در پایان از کلیه کسانی که فعالیت های کانون بانوان سیلوانا را کمک می کنند تقدیر و تشکر کرد و حرکت رسانه ها در پوشش خبری فعالیت های کانون های بانوان را اقدامی مثبت در پیشبرد و پیشرفت کانون های بانوان معرفی کرد .

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=291196

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.