تاریخ : یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱

روز قدس نمادی از وحدت و بیداری مسلمان علیه اسرائیل است

  • کد خبر : 285600
  • 17 خرداد 1397 - 15:59
روز قدس نمادی از وحدت و بیداری مسلمان علیه اسرائیل است

امام جمعه مهاباد گفت: روز قدس نمادی از وحدت و بیداری مسلمان علیه اسرائیل است.

ماموستا عبدالقادر سهرابی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز شركت در راهپیمایی این روز را باعث تقویت توان نیروهای مبارز فلسطینی دانست و گفت: شركت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، گویای این است كه ملت مسلمان هرگز از حمایت مردم مظلوم فلسطین دست نكشیده و همچنان از آنها دفاع می كنند.

وی، افزود: روز جهاني قدس، ميراث ابتکاري رهبرکبير انقلاب براي دفاع و حمايت از حقوق مستضعفان و مبارزه با استکبار جهاني است.
امام جمعه مهاباد، با بيان اينکه روز جهاني قدس، راهبرد دفاعي امام خميني (ره) در حمايت از مردم مظلوم فلسطين است، بيان کرد: روز قدس، روز اسلام و روز اتحاد مردم مسلمان جهان ضد انديشه هاي رژيم غاصب صهيونيستي است.

امام جمعه مهاباد، خاطرنشان کرد: با بيان اينکه مردم با حضور گسترده خود در حساس ترين صحنه ها و دوران ها، انقلاب را ياري و تمام توطئه هاي دشمنان را خنثي مي کنند، گفت: اين بار نيز مردم با حضور گسترده خود با آرمان هاي امام راحل تجديد ميثاق خواهند کرد.

سهرابی، از آمريکا به عنوان ابر عهدشکن تاريخ ياد کرد و گفت: اين کشور پايبند به قوانين بين المللي نيست بلکه براي اهداف و منافع خود گام بر می دارد و همه ما بايد در روز جهانی قدس به علت وقايع امسال حضور گسترده ای در راهپيمايی داشته باشيم.

وی در پایان با بیان اینکه حضور پرشور مردم ایران در روز قدس نشان از اقتدار، همدلی و وحدت همه جانبه آنان در برابر جنایات مستکبران است به سخنان خود پایان داد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=285600

ثبت دیدگاه