تاریخ : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰

استکبار ستیزی از اصول تغییر ناپذیر امام خمینی (ره) بود/ امام راحل نماد وحدت ملت‌های مسلمان است

  • کد خبر : 284932
  • 13 خرداد 1397 - 11:19
استکبار ستیزی از اصول تغییر ناپذیر امام خمینی (ره) بود/ امام راحل نماد وحدت ملت‌های مسلمان است

فرمانده سپاه چالدران گفت: استکبار ستیزی از اصول تغییر ناپذیر امام خمینی(ره) بود و استکبارستیزی یک اصل تغییر ناپذیر نظام اسلامی ما است.

به گزارش اروم نیوز، فرمانده سپاه شهرستان چالدران در گفتگو با نوای چالدران اظهار داشت: از دیدگاه مقام معظم رهبری خطرناکترین پازل جنگ نرم تحریف شخصیت امام راحل است.

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری ادامه داد: تحریف شخصیتی حضرت امام(ره) به منزله انحراف ملّت از صراط مستقیم انقلاب و به معنای از دست دادن قطب نمای نظام جمهوری اسلامی ایران یعنی رهبری و شخصیت امام راحل است.

وی با شاره به این که عده‌ای به دنبال ضربه زدن به شخصیت امام(ره) هستند افزود: امروز بعضی از دست پروده‌های استکبار و دشمنان انقلاب حرف‌هایی که خودشان می‌پسندند را به امام خمینی(ره) نسبت می‌دهند و این همان تحریف شخصیتی امام(ره) است که امام را طوری تعریف کنند که با نقطه‌ای که ایستاده اند هماهنگ باشد و به اهداف چندین ساله خود برسند.

وی خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی(ره) و راه امام راحل در سینه ملت ایران و حتی در سینه تمام ملت‌های مسلمان پیوند زده شده است و ایشان را از یاد نخواهند برد.

فرمانده سپاه چالدران اضافه کرد: بنیانگذار نهضت جمهوری اسلامی ایران وحدت را همواره عامل دستیابی به قدرت و تفرقه را سیب سستی پایه دیانت و شکست تلقی می‌کرد.

غفاری اظهار کرد: ایشان همچنین عزم، کرامت انسانی، جایگاه، شکوه و عظمت یک ملت را در وحدت و همدلی و همزبانی آن‌ها دانسته و برای تحقق همگرایی و همدلی امت اسلامی همواره راهکار‌های تاثیرگذاری ارائه دادند.

وی افزود: دشمن بداند ملت ایران از اهداف خود دست نخواهند کشید و پشتیبان انقلاب، نظام و رهبری هستند و تا وقتی که ظلم و ستیز و کشتار‌های بی رحمانه در دنیا توسط استکار جهانی در حال انجام است ملت ایران با مشت‌های گره زده فریاد مرگ بر آمریکا را بر زبان خواهند داشت و هدف از مرگ بر آمریکا مرگ بر سیاست‌های غلط و ظالمانه دولت‌های آمریکاست.

فرمانده سپاه چالدران گفت: استکبار ستیزی از اصول تغییر ناپذیر امام خمینی(ره) بود و عنوان شیطان بزرگ برای آمریکا را امام لقب دادند و حضرت امام خمینی تا عمر داشت شعار مرگ بر آمریکا بر زبان داشت و استکبارستیزی یک اصل تغییر ناپذیر نظام اسلامی ما می‌باشد و این در حالی که امروز عده‌ای امروز امام را طرفدار حذف شعار مرگ بر آمریکا و اندیشه‌های آمریکا معرفی می‌کنند.

وی با توجه به اینکه امام خمینی به قدرت الهی و قدرت مردم اعتماد داشت و به قدرت‌های بیگانه و خارجی کاملا بی اعتماد بود، تصریح کرد: امام طرفدار استقلال و انقلاب اسلامی و کشور بود، امام راحل سلطه پذیری را قبول نداشت، امام راحل با سازش‌های ذلت بار و عزت سوز سرسختانه مخالفت می‌کردو در این راه صلابت وصف ناپذیری داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=284932

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.