تاریخ : دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹
1

فضای تعامل حاکم بر روابط دستگاه مالیاتی و پزشکان پیش‌برنده اهداف سلامت است

  • کد خبر : 279775
  • ۰۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
فضای تعامل حاکم بر روابط دستگاه مالیاتی و پزشکان پیش‌برنده اهداف سلامت است

رئیس سازمان نظام پزشکی ارومیه گفت: فضای تعامل و تفاهم حاکم بر روابط دستگاه مالیاتی و پزشکان پیش‌برنده اهداف سلامت در آذربایجان غربی است.

به گزارش اروم‌نیوز، عبایی در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی، با بیان اینکه جامعه پزشکی استان در یک فضای آرام و بدون تنش تکالیف مالیاتی خود را انجام می دهند، از تلاش های کارکنان امور مالیاتی استان در کمک به برقراری فضای تعامل و تفاهم مشترک تقدیر کرد.

وی، جو حاکم بر روابط میان دستگاه مالیاتی و جامعه پزشکی استان را آرام و عاری از تنش عنوان کرد و گفت: این فضا در سایه تفاهم و تعاملات سازنده و مثبت مشترک ایجاد شده است که بی شک در پیشبرد اهداف سلامت مردم استان می باشد.

مزرعه لی، مدیرکل امور مالیاتی استان نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه درک و باورمشترک نسبت به موضوع سلامت و مالیات، ضامن استمرار فضای همکاری مطلوب حاکم هست، از نهایت مساعدت در خصوص بخشودگی جرایم مالیاتی پزشکان و صنوف پزشکی خبر داد.

در این دیدار ضمن تاکید بر استمرار و گسترش کلاس ها و کارگاه های آموزشی مالیاتی ویژه اعضای نظام پزشکی استان مقرر شد با هدف دستیابی به وحدت رویه در خصوص نحوه تعیین درآمد صنوف پزشکی، کمیته مشترکی در آینده نزدیک تشکیل شود.

در پایان این دیدار و به پاس تشکر از تلاش های مدیرکل امور مالیاتی استان در کمک به ایجاد فضای تفاهم و همکاری مالیاتی با جامعه پزشکی استان ، با اعطای لوح «سیمرغ درمانگر؛ نماد پزشکی ایران» از وی و مجموعه همکاران مالیاتی تقدیر شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=279775

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.