تاریخ : یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
0

حضور در جلسه وظیفه مدیر است نه لطفش!/ اگر مدیری وقت حضور در جلسه ندارد اعلام کند تا تکلیفش روشن شود

  • کد خبر : 278594
  • 02 اسفند 1396 - 12:24
حضور در جلسه وظیفه مدیر است نه لطفش!/ اگر مدیری وقت حضور در جلسه ندارد اعلام کند تا تکلیفش روشن شود

جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی که صبح امروز در سالن شهید نیکخواه استانداری برگزار می شد به دلیل غیبت مدیران دولتی عضو این کارگروه با دستور معاون استاندار لغو شد.

به گزارش اروم نیوز، تقی کهوریان پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ایران رنگین کمان اقوام مختلف است، گفت: انسجام سیاسی و فرهنگی کشور با اقوام مختلف حائز اهمیت است و اقوام و احزاب در چهارچوب های سیاسی از جمله زبان،مذهب و قومیت های مختلف باید در صدد حفظ وحدت خود برآیند.

وی، افزود: تمام ایرانی ها به عزتمندی و ایرانی بودن خود و به داشتن میراث فرهنگی خود افتخار می کنند و تمام شهدایی که خون پاک خود را به پای درخت تنومند ایران ریختند حفظ وحدت قومی و احزاب مختلف را نیز اهداف خود قرار دادند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: البته باید متوجه باشیم همگی در راستای پیشرفت آذربایجان بیش از دیگر نقاط کشور تلاش و کوشش کنیم و همه مردم آذربایجان باید از تعصبات قومیتی و نظر های قومیتی دوری کنند.

* مدیران دولتی به وظایف قانونی خود واقف باشند

اما وی پس از بیان این نکات با بیان اینکه جلسه به دلیل غیبت چند تن از مدیران رسمیت نداشته و به روز دیگری موکول خواهد شد، گفت: هر مدیری بنا بر وظیفه قانونی خود موظف است در تمامی جلساتی که به طور رسمی و قانونی دعوت شده شرکت کند و غیبت آنان هیچ توجیه قابل قبولی ندارد.

کهوریان، تاکید کرد: هر سال فقط یک یا 2 بار هر مدیر ادارات دولتی و عضو کارگروه می تواند در جلسه ای حضور نداشته باشد که این موضوع هم صدرصد باید طبق سلسله مراتب مرتبط به دبیرخانه کارگروه مربوطه اعلام شده و نماینده تام الاختیار جهت حضور در جلسه معرفی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، افزود: تمامی مدیرانی که امروز در این جلسه و کارگروه غیبت دارند باید علت غیبت خود را توضیح دهند و و دلایل غیبت خود را به خوبی مشخص کنند.

وی، با اشاره به اینکه بحث غیبت تنها مربوط به جلسات میراث فرهنگی نیست، ادامه داد: منِ نوعی و تمام مسئولان استانی موظفند به وظایف خود عمل کنند و نیازی ندارد به دلیل تشریف فرمایی مدیران در جلسه از آنان تقدیر و تشکر شود چراکه آنان به وظایف خود عمل کرده اند.

کهوریان، در پایان خاطرنشان کرد: مدیری که توانایی رسیدن به امورات خود و انجام وظایف و حضور در جلسات دعوت شده را ندارد اعلام کند تا در خصوص وی تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=278594

نوشته های مشابه

27دی
۳۰۰۰ هزار پرس غذای گرم در پلدشت توزیع شد
27دی
بهره‌برداری شخصی از امکانات شورای شهر ارومیه/ اینجا صحن شورای شهر است یا آتلیه!
نقدی به اقدام سوال‌انگیز مسئول روابط عمومی شورای شهر ارومیه؛

بهره‌برداری شخصی از امکانات شورای شهر ارومیه/ اینجا صحن شورای شهر است یا آتلیه!

27دی
در دفاع از سنگر ولایت سکوت جایز نیست
نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری؛

در دفاع از سنگر ولایت سکوت جایز نیست

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.