تاریخ : شنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۹
0

سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی منصوب شد

  • کد خبر : 277957
  • 19 بهمن 1396 - 13:34
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی منصوب شد

در حالی‌که طی روزهای گذشته و با حکم وزیر کشور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌غربی منصوب شده بود، امروز ابلاغیه سرپرستی این معاونت به‌نام فرد دیگری صادر شد!

به گزارش اروم‌نیوز، محمدمهدی شهریاری ساعتی قبل در ابلاغیه‌ای «حسین سیوانی» را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان‌غربی منصوب کرد.

در این ابلاغ آمده است: به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی تا زمان طی شدن مراحل اداری انتصاب معاون جدید به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری منصوب می گردید. امید است در انجام امورات محوله موفق و موید باشید.

البته نکته جالب در این قضیه اینجا است که طی روزهای گذشته، «رضا حسینی» که مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی را بر عهده دارد، حکم وزیر کشور را برای این معاونت دریافت کرده بود.

برخی خبرهای ضد و نقیض از عدم قبول حکم صادر شده وزیر کشور از سوی وزیر اقتصاد و دارایی حکایت دارد که موجب شده استاندار آذربایجان‌غربی سرپرست این معاونت را تعیین کند.

حال باید منتظر ماند و دید که واقعیت امر چه بوده و چرا طی یک هفته برای معاونت استانداری آذربایجان‌غربی 2 نفر از سوی وزارت و مقام ارشد دولت در استان تعیین می‌شود!

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=277957

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.