تاریخ : جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹
2

تحصیل بیش از ۹ هزار دانشجو در دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان

  • کد خبر : 276712
  • ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
تحصیل بیش از ۹ هزار دانشجو در دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان

مدیرکل آموزش موسسه آموزش عالی آذرآبادگان گفت: طی ۱۱ سال فعالیت موسسه آموزش عالی آذرآبادگان، تا کنون بیش از ۹ هزار دانشجو در این دانشگاه اشتغال به تحصیل داشته و فارغ التحصیل شدند.

به گزارش اروم نیوز، مرتضی شکرزاده صبح امروز در نشست خبری تشریح فعالیت های ۱۱ ساله دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان که در سالن جلسات این دانشگاه با حضور برخی از معاونان و اعضای هیئت علمی برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر دانشجویان در ۳۴ رشته تحصیلی در دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و نیز  ارشد مشغول به تحصیل هستند.

وی، افزود: از این تعداد ۶ رشته در مقطع کارشناسی ارشد، ۱۴ رشته در مقطع کارشناسی پیوسته، ۶ رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته، ۳ رشته کاردانی پیوسته و ۵ رشته در مقطع کاردانی ناپیوسته است.

شکرزاده با اشاره به سابقه فعالیت تحصیلی دانشجویان در این دانشگاه غیرانتفاعی گفت: طی ۱۱ سال فعالیت موسسه آموزش عالی آذرآبادگان، تا کنون بیش از ۹ هزار دانشجو در این دانشگاه اشتغال به تحصیل داشته و فارغ التحصیل شدند.

مدیرکل آموزش موسسه آموزش عالی آذرآبادگان با بیان برخی از ظرفیت های آموزشی این دانشگاه، تصریح کرد: در حال ۳ دانشکده علوم انسانی، مدیریت و حسابداری و دانشکده فنی و مهندسی در رشته های خود در حال ارائه خدمات آموزشی به دانشجویان این دانشگاه هستند.

وی ادامه داد: فضای آموزشی دانشگاه در محیطی به مساحت ۲ هزار متربع با ۳۰ کلاس آموزشی در دو ساختمان آموزشی که دارای ویدیو پروژکتور، لابراتوارهای زبان و روانشناسی، ۴ سایت کامپیوتری،۲ سالن مجزا برای کارگاه ها و سمینارها، ۲ قرائت خانه و … است.

شکرزاده در تشریح رشته های آموزشی دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان گفت: مدیریت بانکی، مدیریت مالی بازرگانی، مدیریت صنعتی، امور اداری، مدیریت جهانگردی، حسابداری، نرام افزار، تربیت بدنی، مدیریت استراتژیک، مدیریت تجارت الکترونیک، مدیریت بازرگانی، بازرگانی بین الملل و حقوق رشته های این دانشگاه هستند.

مدیرکل آموزش موسسه آموزش عالی آذرآبادگان با اشاره به تحصیل بیش از ۲۵۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه که شامل ۲۵ درصد دانشجویان می شود، اذعان داشت: دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان از ترم آتی تخفیف ۳۰ درصدی شهریه را برای کارمندان دولت در تمامی رشته ها اعمال می کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276712

نوشته های مشابه

۱۳آذر
بهره‌بردای از ۳۱۳ کیلومتر کریدور بزرگراهی غرب کشور
مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد؛

بهره‌بردای از ۳۱۳ کیلومتر کریدور بزرگراهی غرب کشور

۱۳آذر
معلولان، نیازمند توجه نه ترحم!
به مناسبت روز جهانی معلولان؛

معلولان، نیازمند توجه نه ترحم!

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.