تاریخ : دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱

همواره پشتیبان ولایت خواهیم بود/ اغتشاش گران در روزهای اخیر موجب تعطیلی بازار و لطمه به اقتصاد شدند

  • کد خبر : 276476
  • 14 دی 1396 - 13:57
همواره پشتیبان ولایت خواهیم بود/ اغتشاش گران در روزهای اخیر موجب تعطیلی بازار و لطمه به اقتصاد شدند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی گفت: اغتشاشگران که با بهانه اعتراض به وضعیت اقتصادی موجب آشوب در کشور شدند، بدتر موجب لطمه به اقتصاد شدند.

شهلا تاجفر در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، در حاشیه مراسم راهپیمایی پرشور مردمی علیه هنجارشکنان، اغتشاش‌ گران و بی‌ حرمتی‌ ها و بیعت دوباره با انقلاب و ولایت فقیه که با سیل عظیم مردم آذربایجان در ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی همواره پیروی از منویات رهبری را در سرلوحه زندگی خود قرار داده و ثابت کرده در تمامی صحنه ها پشتیبان ولایت فقیه است.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی رسیدگی به پرونده های آشوبگران را در اولویت کاری خود قرار دهد، افزود: برخی از این افراد که ناآگاهانه در دام توطئه های دشمن افتادند، موجب اجرایی شدن نقشه های شوم دشمنان ایران اسلامی در برخی از شهرهای کشور شدند، بنابراین آگاهی جوانان در عصر حاضر ضرورت دارد.

تاجفر با اشاره به تاثیر منفی اعتراضات و آشوبهای روزهای اخیر بر اقتصاد کشور، تاکید کرد: این هنجارشکنی ها که از سوی عوامل دشمن در برخی شهرها رخ داد باعث رکود اقتصادی شده و موجب شده تعدادی از کسبه مغازه های خود را ببندند و این موجب متضرر شدن این قشر و آسیب به اقتصاد کشور شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی، ادامه داد: افرادی که اقدام به تخریب اموال عمومی، لطمه به بیت المال و بدتر از همه اینها به آتش کشیدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران که منقش به نام خداوند است، کردند از این مردم نبوده و ایادی دشمنان هستند.

وی با اشاره به خویشتنداری و مدارای پلیس و نیروهای امنیتی در اغتشاشات، تصریح کرد: با توجه به اینکه اعتراضات ابتدایی توسط مردم عادی برگزار شد پلیس و نیروهای امنیتی بسیار خویشتنداری کرده و صبر و تحمل خوبی از خود نشان دادند، اما در روزهای آتی برخی با هنجار شکنی و تخریب اموال عمومی و ایجاد آشوب موجب دخالت نیروهای انتظامی در برخورد با آشوبگران شدند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=276476

ثبت دیدگاه