تاریخ : دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰

مشارکت مطلوب ادارات و سازمان‌های مردم‌نهاد در فضاسازی‌ شهری با محوریت شهدا

  • کد خبر : 273785
  • 06 آذر 1396 - 10:45
مشارکت مطلوب ادارات و سازمان‌های مردم‌نهاد در فضاسازی‌ شهری با محوریت شهدا

مسئول کمیته فضاسازی کنگره ملی 12 هزار شهید آذربایجان غربی گفت: فضاسازی‌ها شهر و ادارات با مشارکت همه ادارات و سازمان‌ها مردم‌نهاد صورت گرفته است و تمامی سعی و تلاش ما این بود که حق شهدا را به‌جا آورده و این شهیدان را به نسل دانش‌آموز و دانشجو معرفی کنیم.

حسین وفاکار در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به فضاسازی معابر نصب بنرها و تصاویر شهدا درسطح شهر، اظهار داشت: تمامی معابر شهری فضاسازی و آثار ماندگار هنری تهیه‌شده از شهدا در سطح شهر مستقر و نصب‌شده است.

وی، ادامه داد: شهدای شاخص برجسته شناسایی و تصاویر آنان در سطح شهر نصب و نیز تعدادی از شهدایی که در عملیات مختلف شهید  شده بودند را به همراه تصاویر، وصیت‌نامه و دست‌نوشته‌های شهدا شناسایی و در سطح شهر نصب‌شده است.

مسئول کمیته فضاسازی کنگره ملی 12 هزار شهید آذربایجان غربی، گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با ادارات سازمان‌ها تصاویر شهیدان هر اداره را در مقابل همان اداره به‌صورت تابلو نصب گردد و همه تلاش و سعی کمیته فضا سازی تبدیل کردن فضای شهر به فضای دفاع مقدس بوده است و همچنین رسانه‌ها و مطبوعات برنامه‌ها و رویکردهای خود را به سمت شهدا تغییر داده است.

وی، ادامه داد: نصب نقاشی و بنرهای چاپ‌شده در سطح از دیگر برنامه‌های کمیته فضا سازی به شمار می رود و نیز نوشته و هدایای فرهنگی تهیه‌شده و در سطح مدارس وادارات توزیع می‌شوند.

وفاکار، تصریح کرد: فضاسازی‌های ادارات و شهر با مشارکت همه ادارات و سازمان‌ها مردم‌نهاد صورت گرفته است و تمامی سعی و تلاش کمیته فضا سازی این بوده است که حق شهدا را به‌جا آورده و این شهیدان را به نسل دانش‌آموز و دانشجو معرفی کنیم.

وی، افزود: اکثر تصاویرشهدای نصب شده در سطح شهر از شهدای جوان و نوجوان بوده چراکه این جوانان هستند که پشت این انقلاب ایستاده‌اند و از آن دفاع کرداند و اگر این شهدا نبودند ما امروز از این امنیت برخوردار نبودیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=273785

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.