تاریخ : یکشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۱

اقتدار امروز کشور مرهون حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی است

  • کد خبر : 271899
  • 09 آبان 1396 - 9:48
اقتدار امروز کشور مرهون حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی است

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان غربی اقتدار امروز کشور را مرهون حضور مردم در صحنه های انقلاب و نشان دادن روحیه استکبارستیزی آن ها عنوان کرد.

علیرضا رادفر در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: بحث استکبار و استکبارستیزی در ذات انقلاب اسلامی نهفته و از همان ابتدای انقلاب مردم ما علیه استکبار و استکبارستیزی قیام کردند و به هیچ عنوان هیچ یک از مولفه های استکباری به خصوص دنیای استکباری را نپذیرفته و نخواهند پذیرفت.

وی، افزود: در طول سالیان بعد از انقلاب روحیه استکبارستیزی  در بین مردم ما حفظ شده و تمام دنیا به آن واقف هستند و اکنون اکثر مردم دنیا به حقانیت راه مردم ایران اذعان دارند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان غربی، با اشاره به موضع گیری های گذشته انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان گفت: امروز تمام موضع گیری های گذشته انقلاب نمود پیدا کرده و مردم دنیا به حق بودن مردم ایران پی برده اند.

رادفر، با اشاره به نامگذاری 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار ادامه داد: همه ساله مردم ایران به خصوص جوانان جهت تاکید بر روحیه استکبارستیزی خود با حضوری حماسی به میدان می آیند.

* مردم باید حماسی تر در یوم الله 13 آبان حضور داشته باشند

وی، با تاکید بر حضور حماسی مردم در راهپمایی روز 13 آبان تاکید کرد: مردم ایران با حضور حماسی خود در این روز همچنان روحیه استکبارستیزی خود را نشان دهند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان غربی، بیان کرد: باتوجه به اظهارات اخیر رئیس جهمور آمریکا که به اشتباه و با مواضع نادرست ایران را مورد اتهام قرار داده، همانگونه که تمام  دنیا می دانند آن چیزی که ترامپ عنوان کرده به خود آن ها برمی گردد.

بیشتر بخوانید..
دولت عزم جدی در ایجاد صنایع فرآوری معادن دارد

رادفر، عنوان کرد:دشمنان سالیان طولانی جنگ را بر ما تحمیل کردند و از راه ها مختلف سعی در نابودی انقلاب اسلامی داشتند اما در تمام زمینه ها با شکست موجه شدند و تمام شکست ها ناشی از روحیه ی قوی استکبار ستیزی ایرانیان است و همچنان روحیه استکبار ستیز ملت ایران بر علیه استکبار پایدار است.

وی، در پایان سخنان خود ماندگاری روحیه استکباری ستیزی را مستلزم حضور حماسی مردم صحنه دانست و بیان کرد: شاهد حضور همیشگی مردم در صحنه ها هستیم و هرساله بر شورو شوق آن افزوده می شود ماندگاری این روحیه مستلزم حضور مردم در صحنه است و قطعا مردم با حضورشان این روزو روزهای دیگر را ماندگار خواهند کرد.

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=271899

ثبت دیدگاه