تاریخ : یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹
2

اقتدار امروز کشور مرهون حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی است

  • کد خبر : 271899
  • 09 آبان 1396 - 9:48
اقتدار امروز کشور مرهون حضور مردم در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی است

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان غربی اقتدار امروز کشور را مرهون حضور مردم در صحنه های انقلاب و نشان دادن روحیه استکبارستیزی آن ها عنوان کرد.

علیرضا رادفر در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار داشت: بحث استکبار و استکبارستیزی در ذات انقلاب اسلامی نهفته و از همان ابتدای انقلاب مردم ما علیه استکبار و استکبارستیزی قیام کردند و به هیچ عنوان هیچ یک از مولفه های استکباری به خصوص دنیای استکباری را نپذیرفته و نخواهند پذیرفت.

وی، افزود: در طول سالیان بعد از انقلاب روحیه استکبارستیزی  در بین مردم ما حفظ شده و تمام دنیا به آن واقف هستند و اکنون اکثر مردم دنیا به حقانیت راه مردم ایران اذعان دارند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان غربی، با اشاره به موضع گیری های گذشته انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان گفت: امروز تمام موضع گیری های گذشته انقلاب نمود پیدا کرده و مردم دنیا به حق بودن مردم ایران پی برده اند.

رادفر، با اشاره به نامگذاری 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار ادامه داد: همه ساله مردم ایران به خصوص جوانان جهت تاکید بر روحیه استکبارستیزی خود با حضوری حماسی به میدان می آیند.

* مردم باید حماسی تر در یوم الله 13 آبان حضور داشته باشند

وی، با تاکید بر حضور حماسی مردم در راهپمایی روز 13 آبان تاکید کرد: مردم ایران با حضور حماسی خود در این روز همچنان روحیه استکبارستیزی خود را نشان دهند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار آذربایجان غربی، بیان کرد: باتوجه به اظهارات اخیر رئیس جهمور آمریکا که به اشتباه و با مواضع نادرست ایران را مورد اتهام قرار داده، همانگونه که تمام  دنیا می دانند آن چیزی که ترامپ عنوان کرده به خود آن ها برمی گردد.

رادفر، عنوان کرد:دشمنان سالیان طولانی جنگ را بر ما تحمیل کردند و از راه ها مختلف سعی در نابودی انقلاب اسلامی داشتند اما در تمام زمینه ها با شکست موجه شدند و تمام شکست ها ناشی از روحیه ی قوی استکبار ستیزی ایرانیان است و همچنان روحیه استکبار ستیز ملت ایران بر علیه استکبار پایدار است.

وی، در پایان سخنان خود ماندگاری روحیه استکباری ستیزی را مستلزم حضور حماسی مردم صحنه دانست و بیان کرد: شاهد حضور همیشگی مردم در صحنه ها هستیم و هرساله بر شورو شوق آن افزوده می شود ماندگاری این روحیه مستلزم حضور مردم در صحنه است و قطعا مردم با حضورشان این روزو روزهای دیگر را ماندگار خواهند کرد.

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=271899

نوشته های مشابه

27دی
۳۰۰۰ هزار پرس غذای گرم در پلدشت توزیع شد
27دی
بهره‌برداری شخصی از امکانات شورای شهر ارومیه/ اینجا صحن شورای شهر است یا آتلیه!
نقدی به اقدام سوال‌انگیز مسئول روابط عمومی شورای شهر ارومیه؛

بهره‌برداری شخصی از امکانات شورای شهر ارومیه/ اینجا صحن شورای شهر است یا آتلیه!

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.