تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰

اهانت به سپاه پاسداران، اهانت به مردم ایران است/ همگان پشتیبان نظام بوده و از گزافه گویی های آمریکا هراسی نداریم

  • کد خبر : 270813
  • 24 مهر 1396 - 10:52
اهانت به سپاه پاسداران، اهانت به مردم ایران است/ همگان پشتیبان نظام بوده و از گزافه گویی های آمریکا هراسی نداریم

امام جمعه پیرانشهر اهانت به سپاه را تعرض به ملت ایران دانسته و همه مردم را پشتیبان نظام خواند.

ماموستا مصطفی محمودی در گفت و گو با اروم نیوز، ضمن پوچ و بی منطق خواندن اظهارات ترامپ گفت: سخنان رئیس جمهور آمریکا سخنانی زشت، سخیف و بی منطق است و ناشی از حمایت او از جهان عرب می شود.

وی، با اشاره به صحبت های رئیس جمهور آمریکا در خصوص خلیج فارس افزود: ترامپ خلیج فارس را که از چند هزار سال پیش تاکنون با عنوان ایران و فارسی در همه جا شناخته شده خلیج عرب نامیده است او باید تاریخ و جغرافیا مطالعه کندچرافردی بی سواد و بی منطق در مسائل بین المللی است.

امام جمعه پیرانشهر، ترامپ را شخصی جنگ طلب معرفی کرده، خاطرنشان کرد: ترامپ در جهان جز جنگ، دشمنی و اختلافات هدفی نداشته و آرامش را در دنیا رد کرده و ایران و سپاه را تروریست می خواند.

ماموستا محمودی، تاکید کرد: آمریکا و صهیونیست تروریست واقعی می باشند و به همیاری و پشتیبانی عربستان و امارات تلاش در گسترش و تقویت تروریست های تکفیری در جهان دارند.

وی، با اشاره به عملکرد سپاه پاسداران در خاورمیانه گفت: سپاه نهادی است که در برابر نفوذ تروریست های داعشی و تفکرات تکفیری در خاورمیانه ایستاده است و تمامی سخنان ترامپ در خصوص سپاه پاسداران جزگزافه گویی چیزی نیست.

امام جمعه پیرانشهر، در ادامه بر پشتیبانی ملت از سپاه پاسداران اشاره کرده و افزود: ملت ایران از تهدیدات آمریکا هراسی نداشته و همگی پشتیبان نظام هستند چراکه تعرض به سپاه پاسداران تعض به ملت ایران محسوب می شود.

وی، ادامه داد: قطعا ذهن های پاک مردم دنیا باوری به اظهارات ضد و نقیض سیاستمداران آمریکایی ندارند.

ماموستا محمودی، تصریح کرد: حکومت ایران، حکومتی از جنس مردم بوده و با دخالت های مستقیم و غیر مستقیم مردم درحال گردش است و اجازه تجاوز هیچ متجاوزی را به خاک و میهن نمی دهند.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270813

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.