تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰

تیم مدیریت جدید تلاش بیشتری برای توسعه آذربایجان‌غربی داشته باشند

  • کد خبر : 270749
  • 22 مهر 1396 - 16:07
تیم مدیریت جدید تلاش بیشتری برای توسعه آذربایجان‌غربی داشته باشند

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی از تیم جدید مدیریتی استان خواست تا مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان‌های مختلف را فراهم سازند.

به گزارش اروم‌نیوز، همایون هاشمی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: ساختار حساس استانی و نیز ظرفیت‌های موجود باید در تیم مدیریتی جدید مورد توجه قرار گیرد.

وی، افزود: انتخاب استاندار جدید با تعامل مجمع نمایندگان استان و دولت رقم خورده و امیدواریم شاهد ادامه این تعاملات در عرصه‌های مختلف باشیم.

نماینده مردم میاندوآب، شاهیندژ و تکاب در مجلس، عنوان کرد: «شهریاری» به‌عنوان استاندار جدید در گذشته خود اتفاقات خوبی برای کشور رقم زده‌اند و امید داریم که این تلاش‌ها در آذربایجان‌غربی نیز ادامه داشته و شاهد تغییرات محسوس در مدیریت استان باشیم.

وی، بیان داشت: این مردم چشم امید به شما دارند و با شما همراه خواهند بود و باید سعی شود ظرفیت های استان فعال شود.

هاشمی، در خصوص وضعیت نامطلوب دریاچه ارومیه، اذعان داشت: وضعیت اکوسیستمی دریاچه نگران کننده است و این نگرانی تنها منطقه‌ای نیست بلکه ملی است. بنابراین باید نهایت تلاش برای رسیدن به نتیجه مشخص و امیدوارکننده در خصوص دریاچه ارومیه انجام شود.

وی، مباحث قومیتی را جزو حواشی غیرمهم دانست و گفت: در برابر تجاوز دشمنان تمام مردم استان با هر زبان و نژادی ایستادگی کرده‌اند و امیدواریم این مسیر همچنان ادامه داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌غربی، در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تلاش‌های استاندار قبلی بازهم عقب‌ماندگی‌های خاصی در استان وجود دارد که باید با توجهات ویژه دولت و نیز تدابیر تیم مدیریتی جدید برطرف شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270749

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.