تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰

ادبیات ترامپ در شان خودش و دوستانش است/ ایران اسلامی در برابر یاغی‌گری‌های داعش و دیگر گروهک‌ها خواهد ایستاد/ صحبت‌های آمریکایی‌ها انسجام ملی ایرانیان را افزایش می‌دهد

  • کد خبر : 270755
  • 22 مهر 1396 - 16:47
ادبیات ترامپ در شان خودش و دوستانش است/ ایران اسلامی در برابر یاغی‌گری‌های داعش و دیگر گروهک‌ها خواهد ایستاد/ صحبت‌های آمریکایی‌ها انسجام ملی ایرانیان را افزایش می‌دهد

وزیر کشور با اشاره به اینکه ادبیات ترامپ در شان و مقام خود وی و دوستانش است، گفت: جمهوری اسلامی ایران در برابر گروهک‌های دست‌نشانده امریکا نظیر داعش در منطقه خواهد ایستاد.

به گزارش اروم‌نیوز، عبدالرضا رحمانی فضلی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه استانداران قدیم و جدید آذربایجان‌غربی، اظهار داشت: رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی نامناسب و در شان خودش نسبت به مردم و نظام ایران اسلامی توهین کرده که قطعا این توهین‌ها بی‌پاسخ نخواهد ماند.

وی، افزود: ترامپ به تمام بدنه نظام نظیر سپاه که برآمده از متن مردم است توهین کرده، قطعا نتیجه چنین لفاظی‌هایی انجام و افزایش قدرت مردمی خواهد بود.

وزیر کشور، عنوان کرد: گویا رییس جمهور آمریکا فراموش‌کار است که به ایران تهمت می زند. حالا به جایی رسیده اند که با ادبیات در حد خود را به کشور ما بیان می کند!

وی، تاکید کرد: ملت ایران براساس دِینشان، براساس ایران، براساس امید و آینده روشن انسجام خواهند داشت.

رحمانی فضلی، در ادامه با اشاره به مباحث مطرح‌شده در خصوص دخالت‌های ایران در کشورهای منطقه، گفت: ایران اسلامی هیچ دخالتی در مدیریت سایر کشورها نداشته و تنها در برابر یاغی‌گری‌های گروهک‌هایی نظیر داعش ایستاده که این ایستادگی‌ها نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به وضعیت مدیریت کشور در 4 سال گذشته، بیان داشت: در ابتدای دولت یازدهم وضعیت مدیریت کشور نامناسب بود و ما در این شرایط و این وضعیت دولت را پشت سر گذاشتیم و جناب سعادت در آذربایجان‌غربی استان را در شرایط مطلوب اداره کردند.

وزیر کشور، از استاندار جدید آذربایجان‌غربی به‌عنوان نیرویی انقلابی، باانگیزه، جوان و مورد اعتماد دولت یاد کرد و ابراز داشت: این نیروی جوان می‌تواند با همراهی و همدلی آذربایجان‌غربی را اداره کند.

وی، اضافه کرد: دولت تدبیر و امید در دور دوازهم نیز همانند دوره قبل ادامه خواهد داشت.

وی، اصل مدیریت دولت را خط اعتدال در روش دانست و تصریح کرد: بدون توجه به جناح‌بندی‌های سیاسی در پیشبرد اهداف کشور، با رعایت خط اعتدال برنامه‌ها را پیش می‌بریم.

رحمانی فضلی، دولت دوزادهم را مخالف سرسخت افراط و تفریط در مدیریت معرفی کرد و گفت: دولت اجازه نمی‌دهد راهی که مردم با رای خود و تنفیذ رهبری و رای اعتماد مجلس برگزیده‌اند تغییر کند.

وی، آمادگی نیروهای مسلح را جزو اساسی‌ترین رکن‌های ارتقای امدی در کشور بیان کرد و گفت: سلاح‌های نیروهای مسلح باید دورترین نقاط کشور را نیز هدف قرار دهد و در این مسیر هیچ ابایی از قدرت‌ها نداریم.

وزیر کشور، آزادی بیان و صیانت از آزادی را جزو وظایف اصلی دولت برشمرد و تاکید کرد: آقای شهریاری باید کسانی را در سطوح مدیریت استان قرار دهند که به دولت و برنامه هایش اعتقاد دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=270755

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.