تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰

یک هزار و 500 دستگاه تاکسی به عنوان سرویس مدارس در ارومیه خدمات ارائه می کنند

  • کد خبر : 268490
  • 22 شهریور 1396 - 11:18
یک هزار و 500 دستگاه تاکسی به عنوان سرویس مدارس در ارومیه خدمات ارائه می کنند

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه گفت: امسال یک هزار و 500 سرویس مدرسه در ارومیه برای جابجایی دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

فخرالدین معصوم زاده در گفتگو با خبرنگار اروم نیوز با اشاره به اینکه سال گذشته یک هزار و 360 دستگاه سرویس در مدارس ارومیه فعالیت داشتند، گفت: با برنامه ریزی ها و رایزنی های انجام شده با مدارس و پیمانکاران، امسال بیش از یک هزار و 500 دستگاه تاکسی به عنوان سرویس در مدارس فعالیت خواهند کرد که در صورت نیاز به 2 هزار سرویس ارتقا داده می شوند.

وی افزود: براساس کارگروه ماده 18 از ابتدای مرداد ماه سالجاری 13 پیمانکار نسبت به تکمیل پرونده و ثبت نام رانندگان به آموزش و پرورش معرفی شدند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه، ادامه داد: رانندگان سرویس به مدارس مشخص شده جهت تکمیل پرونده و تعیین مسیر مراجعه کنند تا پس از انجام مراحل، کارت سرویس مدرسه و برچسب از تاکسیرانی ارومیه صادر شود.

وی، بیان کرد: برخی از مدارس در همان هفته اول نسبت به معرفی تعداد دانش آموزان و سرویس های موردنیاز خود فرصت دارند.

معصوم زاده، با اشاره به اینکه ساماندهی و رسیدگی به سرویس مدارس در شهر از هفته دوم مهرماه توسط بازرسان و اکیپ نظارتی تاکسیرانی و با همکاری اکیپ راهداری انجام خواهد شد، تصریح کرد: بررسی معاینه فنی خودرو، فرسوده نبودن سرویس، شرایط راننده و توجه به ظرفیت سرنشینان سرویس در اولویت رسیدگی قرار دارد.

وی، تاکید کرد: در صورت عدم رعایت قوانین ازسوی رانندگان و عدم نصب برچسب سرویس با متخلفین برخورد جدی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه با اشاره به افزایش نرخ سرویس مدارس اظهار داشت:د با تعیین کارگروه ماده 18 و تصویب شورای شهر ارومیه امسال با افزایش 10 درصدی کرایه سرویس ها نسبت به سال قبل مواجه هستیم.

بیشتر بخوانید..
تشرف سردار قاآنی به حرم‌های مطهر نجف و کربلا +عکس

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=268490

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.