تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰

برخی خواسته های کارکنان بی منطق و غیرممکن است/ بزرگنمایی در مورد مسائل مخابرات را متوجه نیستیم!

  • کد خبر : 268438
  • 21 شهریور 1396 - 13:53
برخی خواسته های کارکنان بی منطق و غیرممکن است/ بزرگنمایی در مورد مسائل مخابرات را متوجه نیستیم!

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برخی بزرگنمایی ها و حاشیه سازی ها در مورد این شرکت قابل درک نیست، گفت: برخی خواسته های کارکنان بی منطق و غیرممکن است.

علی نژاد در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت: برخی از کارکنان از امضای دوباره قرارداد کاری خود طفره رفته وقوانین کار قبول نمیکنند چرا که آنان نیروهای رسمی و مستقیم اداره نیوده و باید طبق قانون کار رفتار کرده و آن را بپذیرند.

وی افزود : سانی که قوانین کار را قبول نکنند و تن به امضای قرار داد های خود ندهند از سیستم کاری کنارگذاشته شده و می توانند جهت اشتغال به ادارات یا مکان های دیگر مراجعه کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات آذربایجان غربی، اظهار داشت: هیچ گونه قرارداد نامناسبی در میان نبوده و تمام آن ها از بازرسی عبور کرده و طبق قانون کار می باشد و کسی نمی تواند دست به ایجاد قانون کار جدید بزند.

علی نژاد در خصوص اتاق های خالی شده کارمندان پیمانی گفت: مخابرات اقدام به جداسازی واحد های ثابت و سیار کرده و هیچ کسی اقدام به خالی سازی وسیله های کارمندان نکرده و تمامی وسیله های کارمندان بر سر جای خود قرار دارند .

وی در خصوص خواسته های کارکنان بیان کرد : اکنون در مخابرات آذربایجان غربی 3 هزار نفر مشغول بکار بوده و امکان دارد چند نفر از این کارکنان خواسته هایی فراتر از قوانین کار داشته باشند که این امکان پذیر نیست چرا که قوانین مخابرات استان مطابق قوانینی است که مخابرات کشور و قانون کار داده است مدون می شود.

مدیر روابط عمومی مخابرات آذربایجان غربی گفت: تن دادن به خواسته های بی منطق و نامطلوب کارکنان مخابرات غیر ممکن است چراکه تن دادن به خواسته های یکی از این کارمندان پیمانی اعتراض دیگر کارمندان پیمانی را بدنبال داشته و شاهد درخواست های بی منطق دیگری خواهیم شد .

بیشتر بخوانید..
نامزدهای چهارهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد معرفی شدند+اسامی

علی نژاد گفت : این نیروها نیروهای مستقیم نبوده و پیمانکاری هستندو اصطلاحا نیروی کارگری خوانده میشوند و مطابق قانون کار به آن ها نظارت میشود .

وی گفت: امروز عصر ارتباطات است و امکان وجود مشکلاتی مشابه این مسئله در اداره جات دیگر است دلیل حاشیه سازی ها و بزرگنمایی در خصوص مسائل مربوط به مخابرات را متوجه نیستیم .

این مقام مسئول در خصوص تایید یا تکذیب این موضوع اظهار داشت: این خبر تایید یا تکذیب نمی شود چراکه برخی نیروهای خاص برخی خواسته ها داشته و این خواسته ها از حوزه استانی به شرکت مخابرات ایران منعکس شده و مخابرات ایران سیاست های کلی را به واحد استانی ابلاغ کرده و تمامی اقدامات مخابرات استان بر اساس سیاست های کلی قوانین کار است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=268438

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.