تاریخ : پنج شنبه, ۳۰ دی , ۱۴۰۰

گزینه استانداری آذربایجان غربی هنوز مشخص نیست/ داشتن استاندار بومی و کاربلد حق مسلم مردم استان است

  • کد خبر : 268221
  • 19 شهریور 1396 - 15:30

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: قضیه انتخاب استاندار آذربایجان غربی فعلا نامعلوم است چراکه مسئولین وزارت کشور تاکید بر حضور گزینه معرفی شده به عنوان استاندار دارد.

هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز اظهار داشت: آقای رحمانی فضلی و شریعتمداری در وزارت کشور تاکید بر حضور فریدون همتی به عنوان استاندار آذربایجان غربی دارند و نظرشان بر بقای آقای سعادت چندان مساعد نیست.

وی گفت: اکنون هر ۳ نماینده ارومیه مخالف حضور استاندار غیر بومی در استان هستیم بقیه نمایندگان یا موافق و یا ممتنع هستند.

بهادری تاکید کرد : تا زمانی که شرایط لازم  جهت استاندار شدن را هر کدام از گزینه های پیشنهادی دریافت نکنند بر این مخالفت خود مانده و دست نمی کشم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور استانداری غیربومی با توجه به شرایط بحرانی فعلی استان نه تنها کمکی به بهبود اوضاع نمی کند بلکه حضور افراد غیربومی چه همتی چه گزینه های احتمالی دیگر به صلاح استان نیست.

وی اظهار داشت: دوران استانداری سعادت به 12 سال رسیده و طبیعتا ایده های ایشان برای استانداری محدود خواهد شد در پی گزینه های بومی دیگری برای استان می باشیم در صورت وجود تصمیم بر رایزنی بر روی آن ها داریم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، افزود: آذربایجان غربی استانی حساس و مهم است و داشتن استانداری بومی و کار بلد حق این استان می باشد همتی سوابق پررنگی در کارنامه خود ندارد.

بهادری ابراز داشت: جلسه امروز یکشنبه دولت بدون حضور رییس جمهور به دلیل سفر کاری ایشان به گرجستان با ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شده و بحثی در خصوص انتخاب استاندار انجام نخواهد شد ولی نتیجه قطعی طی جلسه روز چهارشنبه پس از بحث و رایزنی های لازم اعلام خواهد شد.

بیشتر بخوانید..
توزیع ۹۵درصد نفت سفید مناطق صعب العبور جنوب آذربایجان‌غربی

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=268221

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.