تاریخ : یکشنبه, ۳ بهمن , ۱۴۰۰

دفاع از مردم میانمار وظیفه جامعه اسلامی است/ لزوم اتخاذ مواضع صریح و قوی در برابر مساله میانمار

  • کد خبر : 267991
  • 17 شهریور 1396 - 8:49
دفاع از مردم میانمار وظیفه جامعه اسلامی است/ لزوم اتخاذ مواضع صریح و قوی در برابر مساله میانمار

مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی دفاع از مظلومیت مسلمانان میانمار را وظیفه جامعه اسلامی دانست نه حکومت ها خود فروخته غرب !

حجت الاسلام و المسلمین صفدر محمدی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، گفت: مسلمانان میانمار در مقابل چشمان تمام ابر قدرت ها، سازمان ملل و مدعیان حقوق بشر به صورت های بسیار اسفناک شکنجه شده و کشته می شوند ولی از هیچ کدام از این مجامع هیچ واکنشی در این خصوص مشاهده نمی شود.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرموده اند مدعیان حقوق بشر با تمام وجود از حقوق حیوانات دفاع می کنند پس چرا اینگونه در مقابل کشتار بی رحمانه مسلمانان میانمار سکوت کرده اند؟

مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی، تصریح کرد: دفاع از مظلومیت مردم مسلمان میانمار بدون شک رسالتی است بر  عهده جامعه اسلامی و حوکمت های خود فروخته غربی نمی توانند این محکومیت را از بین برند.

مدیر حوزه های علمیه آذربایجان غربی ادامه داد: نسل کشی مسلمانان میانمار تنها نابودی یک تعداد از یک قوم نیست بلکه نابودی تفکر اسلام ناب محمدی(ص) است.

وی، با درخواست از مسئولان و مردم در خصوص داشتن مواضع قوی تر در این خصوص افزود: مردم و مسئولان باید یکدل و یکرنگ در مقابل بودایی های ظالم ایستاده و همجون همیشه در مقابل این گرگ صفتان رسالت خود را به اتمام رسانند.

حجت الاسلام محمدی، افزود: این اقدام از سوی دشمنان اتفاقی نادر نمی باشد، بار ها و بارها شاهد کارهای خبیثانه دشمنان علیه مسلمان مناطق مختلف جهان بوده ایم همگان باید در مقابل این زور گویی ها مبارزه کرده و ایستادگی کنند چراکه محکومیت های لفظی دردی از مظلومان فلسطین دوا نمی کند.

بیشتر بخوانید..
انصاریان: برخی شیعه شناسنامه‌ای شدند/ اقتدا به حضرت زهرا(س) مانع خطرات دنیا و عذاب دوزخ است
لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=267991

نوشته های مشابه

02بهمن
بازدید از موزه‌های آذربایجان غربی رایگان است
همزمان با هفته فرهنگی ارومیه؛

بازدید از موزه‌های آذربایجان غربی رایگان است

02بهمن
راهداران آذربایجان غربی راه ۲۵۰ روستای مسدودی را بازگشایی کردند
02بهمن
۲ بهمن نماد غیرت دینی و استقامت مردم ارومیه است
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

۲ بهمن نماد غیرت دینی و استقامت مردم ارومیه است

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.