تاریخ : جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
1

معاونت جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه معرفی شد

  • کد خبر : 267372
  • ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
معاونت جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه معرفی شد

طی مراسمی در دانشگاه آزاد اسلامی دکتر سید کاظم یکانی بعنوان معاونت جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه معرفی شد.

 

به گزارش اروم نیوز به نقل از نسل برهان، حجت الاسلام میرزایی در ابتدای جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر بابازاده درباره اهمیت امانت داری گفت: تمام مسئولیت ها را خداوند منان به ما عنایت نموده است و فردا نیز از ما پس خواهد گرفت لذا حضرت علی (ع) دو نگاه اساسی را به این موضوع داشت که اولین نگاه آن حضرت، نگاه طعمه و شکارگونه است که نبایست یک فرد دارای مسئولیت با نگاه شکارگونه به آن مقام ومنصب نگاه کند و دومین نگاه، نگاه علوی است که در راستای خدمت به مردم و جلب رضایت تعالی قرار دارد و مورد تایید حضرت علی می باشد.

حجت الاسلام میرزایی رئیس نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه آزاد اسلامی افزود: امیدواریم دکتر یکانی و سایر مسئولین صاحب مقام نیز با نگاه مورد تایید حضرت علی در جهت خدمت به مردم قدم بردارند و آرزوی موفقیت روزافزون را به دکتر یکانی در منصب جدید را از درگاه تعالی خواستاریم.

دکتر بابازاده معاون سابق دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در ادامه جلسه با اشاره به فعالیت های انجام گرفته در طول مسئولیتی که ایشان داشتند گفت: از وقتی که بنده بعنوان مسئول معاونت فرهنگی و دانشجویی انتخاب شدم از همان ابتدای کار سعی بر آن داشتم به دور از تمام حواشی سیاسی ، در جهت خدمت به دانشگاه و دانشجویان محترم داشته باشم.

دکتر بابازاده افزود: از فعالیت هایی که با همکاری همکارانم در طول این دوسال انجام داده ایم عبارتند از؛ افزایش در تعداد نشریات دانشجویی،تقویت کانون های فرهنگی، سرعت بخشیدن در فرایند فارغ التحصیلی دانشجویان ، بهبود بخشیدن به وضعیت رفاهی وخوابگاهی دانشجویی و استاندارد سازی مجموعه خوابگاهی و از همه مهم تر تلفیق دو حوزه مهم دانشجویی و فرهنگی که کمک بسزایی را توانستیم درپیشرفت کارهای مربوط به این دو حوزه داشته باشیم.

دکتر بابازاده در پایان افزود: از کلیه همکارانم در این حوزه، از هیئت رئیسه محترم دانشگاه و روسای دانشکده های محترم تقدیر و تشکر نمایم و آرزوی موفقیت را به همکار مهربان و با تجربه خود دکتر یکانی را خواستاریم و امیدوارم ایشان نیز با تجربه ای که در حوزه دانشجویی دارند در جهت تقویت این حوزه حساس دانشجویی کمک اساسی نمایند.

دکتر جوانپور رئیس دانشگاه  آزاد اسلامی ارومیه  در ادامه جلسه ضمن  تقدیر و تشکر از افراد حضور در جلسه از زحمات دکتر بابازاده تشکر نمودند اظهار کرد: دکتر بابازاده در دانشگاه که  به قانون مداری و اخلاق مداری معروف هستند و همین دو ویژگی وی باعث شد تا در این حوزه دانشجویی و فرهنگی پیشرفت چشمگیری را شاهد باشیم و امیدورام ایشان نیز در حوزه های دیگر در این دانشگاه کمک بسزایی را به ما کنند و انتقال تجربه به نیروهای جدید را داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد ارومیه در شرح ویژگی های بارز مدیریتی دکتر یکانی افزود: دکتر یکانی یکی از نیروهای با سابقه و مشغول بکار این استان می باشند که چندین سال است در حوزه این قشر فرهیخته فعالیت دارند.

جوانپور بیان کرد: دکتر یکانی ۴ سال مسئول بسیج دانشجویی کل استان آذربایجان غربی بودند و شاهد آن بودیم ایشان با مدیریت یک مجموعه بزرگ و ارتباط با کلیه دانشگاه های استان توانستند یک مجموعه قوی را در بین استان های دیگر اداره کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: درسابقه علمی دکتر یکانی هم می توان با اشاره به دانشجوی ممتاز در دوران کارشناسی و ارشد و صاحب مقالات برتر کشور در کارنامه ایشان اشاره کرد و به هر حال  با گفتن همه این ویژگی ها می توان  با قاطعیت گفت که ایشان با همچین فضایی بیگانه نیست و امیدواریم با همکاری همدیگر وهمدلی با تمام ارگان های فرهنگی دانشگاه یک تحول فرهنگی را در دانشگاه ایجاد کنیم.

دکتر یکانی معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تمام اساتید محترم حضور در جلسه گفت: از همه عزیزان حضور در مراسم نهایت تقدیر و تشکر را میکنم و آرزوی توفیق روز افزون  برای دکتر بابازاده از درگاه متعالی خواستار هستم.

دکتر یکانی در ادامه افزود: دانشگاه آزاد اسلامی حاصل و موعود انقلاب اسلامی است و بزرگترین وظیفه این دانشگاه باید در حوزه تربیت نیروهای تراز اول برای انقلاب باشد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه با اشاره به وصیت نامه سیاسی امام (ره) خاطر نشان کرد: همانطور که امام راحل فرمودند دانشگاه عامل اصلی پیشرفت و عقب ماندگی جامعه است لذا جامعه در جاهایی که دچار آسیب شده است باید جهت آسیب شناسی نیز از دانشگاه شروع کنیم و سریعا به فضای تربیتی درکنار فضای پزوهشی و علمی ورود کینم.

دکتر یکانی تصریح کرد: اگر عنصر فکر و فرهنگ را ازدانشگاه حذف کنیم دیگر نمی توانیم به فضای تربیتی ورود داشته باشیم و الحمدالله تا بدین لحظه حوزه فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی موفق بوده و در ادامه کار باید با کمک هم این فضا را قوت ببخشیم.

دکتر یکانی در پایان این جلسه گفت: امیدوارم با بعهده گرفتن چنین مسئولیتی بتوانیم به انقلاب خدمتی کرده باشیم و در راستای منویات مقام معظم رهبری در تحقق بخشیدن سند چشم اندازه نظام آموزش عالی قدم خیری برداشته باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=267372

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.