تاریخ : جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹
1

انتخاب شهردار ارومیه چند گزینه ای می شود/ تمامی افراد واجد شرایط می توانند وارد رقابت شوند

  • کد خبر : 266205
  • ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۲۰
انتخاب شهردار ارومیه چند گزینه ای می شود/ تمامی افراد واجد شرایط می توانند وارد رقابت شوند

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: انتخابات شهردار ارومیه در دوره پنجم از حالت تک گزینه ای خارج و به حالت چند گزینه ای تبدریل شده که شهردار فعلی به عنوان یکی از گزینه ها وارد انتخابات می شود .

حسین پناهی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز گفت : شهردار فعلی ارومیه تا تاریخ ۱۱ شهریور شهردار قانونی هست و پس از آن باید به فکر معرفی شهردار جدید باشیم تا شهر با خلا مدیریتی مواجه نشود.

وی افزود: جلسات غیررسمی در خصووص بررسی گزینه های ثبت نامی در این دوره انتخابات از امروز آغاز می شوند تا بتوان در تاریخ مذکور شهردار باکفایت را در جلسه فرمانداری معرفی کرد.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه، در خصوص شرایط شهردار جدید خاطر نشان کرد: تمامی گزینه های ثبت نامی باید برنامه های خود در خصوص آینده شهر به شورای شهر تحویل دهند و کسی به عنوان شهردار جدید انتخاب خواهد شد که دارای بهترین و توانمند ترین برنامه، دارای ارتباط درون شهری مفید و اخلاق حسنه باشد.

وی در خصوص چگونگی برگزاری دوره پنجم انتخابات شهردار تصریح کرد: تفاوت دوره پنجم با دوره چهارم در چند گزینه ای بودن و خارج شدن از تک گزینه ای بودن است.

پناهی تصریح کرد: شهردار فعلی ارومیه نیز همچون دیگر گزینه ها وارد رقابت شده و باید برنامه های خود را ارائه دهد تا وضعیت وی همچون دیگر شرکت کنندگان بررسی شود.

وی  در خصوص تعداد نفرات شرکت کننده گفت: فعلا نمی توان در خصوص تعداد گزینه ها اظهار نظر کرد چراکه احتمال کاهش و افزایش نفرات وجود داشته و در معرفی و ثبت نام گزینه ها محدودیتی وجود ندارد چراکه تمامی افراد واجد شرایط می توانند وارد رقابت شوند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=266205

نوشته های مشابه

۱۳آذر
بهره‌بردای از ۳۱۳ کیلومتر کریدور بزرگراهی غرب کشور
مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد؛

بهره‌بردای از ۳۱۳ کیلومتر کریدور بزرگراهی غرب کشور

۱۳آذر
معلولان، نیازمند توجه نه ترحم!
به مناسبت روز جهانی معلولان؛

معلولان، نیازمند توجه نه ترحم!

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.