تاریخ : شنبه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۹
1

هدف از تحریم های جدید ایجاد شکاف میان مردم ایران است/ در مقابل تهدیدات آمریکا آرام نخواهیم نشست

  • کد خبر : 266166
  • ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
هدف از تحریم های جدید ایجاد شکاف میان مردم ایران است/ در مقابل تهدیدات آمریکا آرام نخواهیم نشست

نماینده آشوریان و کلدانیان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: هرعملی که آمریکا و دشمنان علیه ایران انجام دهند ایران نیز در مقابل آنان ساکت ننشسته دو عکس العمل لازم را نشان خواهد داد هیچ اقدامی از سوی آمریکا نمیتواند برایران تاثیر بسزایی داشته باشد

یوناتن بت کلیا در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز اظهار داشت: آمریکا و هم قطارانش ۳۸ سال است که دست از تحریم علیه ایران نکشیده اند ولی هیچ کدام از آنها ایران را از قدم گذاشتن در راه پیشرفت و ترقی نگاه نخواهد داشت و هر روز شاهد پیشرفت های جوانان ایرانی در زمینه های مختلف خواهیم بود.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای خاطرنشان کرد: ایران در مذاکرات هسته ای با اقتدار در مقابل ۶ ابر قدرت جهانی به مذاکره نشسته و تمامی دولت های مقابل  متحیر از اقتدار ایران شدند چراکه ایران به تنهایی در مقابل آنان ایستاده و به موفقیت های چشمگیر دست یافت.

نماینده آشوریان و کلدانیان در مجلس شورای اسلامی، افزود: بزرگترین موفقیتی که اکنون ایران دارد ۵+۱بودن آن است چرا که اکنون تمامی کشور ها به سوی ایران آمده  ومدعی خلاف عمل کردن کشور غاصب آمریکا بوده ولی ایران استوار بر تعهدات خویش می باشد.

وی اظهار داشت: همبستگی و اتحاد در بین اقلیت ها و مذاهب مختلف در ایران تابلویی زیبا در کشور به وجود آورده و تحریم های آمریکا نمی تواند این همبستگی و اتحاد را شکسته و ایران را به زانو در آورد چراکه با هر تحریم آنان اتحاد ایرانیان برای مقابله بیشتر می شود.

بت کلیا، ادامه داد: امنیت، آرامش و آسایش کنونی کشور را مدیون وجود پربرکت امام راحل و تدابیر هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب و تلاش دلتمردان و قانونگذاران کشورمان هستیم.

وی ابراز امیدواری کرد که با روی کار آمدن دولت جدید و تشکیل کابینه و دولتی مقتدر، قدرتمند و جوان می توان با ایجاد اتحاد در قوای سه گانه در مقابل تمام تحریم ها و تهدیدهای آمریکا ایستاد.

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=266166

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.