تاریخ : سه شنبه, ۸ مهر , ۱۳۹۹
0

تمام ظرفیت ها برای برگزاری هرچه بهتر کنگره ۱۲هزار شهید آذربایجان غربی بسیج شوند

  • کد خبر : 265946
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۲۵
تمام ظرفیت ها برای برگزاری هرچه بهتر کنگره ۱۲هزار شهید آذربایجان غربی بسیج شوند

نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر لزوم بکارگیری تمام ظرفیت های موجود برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر کنگره ۱۲هزار شهید آذربایجان غربی تاکید کرد.

به گزارش اروم نیوز، جمعی از مسئولین استانی دخیل در برگزاری کنگره ۱۲هزار شهید آذربایجان غربی با حضور در دفتر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، با وی به گفت و گو پرداخته و در خصوص برگزاری کنگره ۱۲هزار شهید این استان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین شهیدی با تاکید بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه تر یادواره های گرامیداشت شهدا، اظهار داشت: ظرفیت های موجود در استان باید به منظور برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر کنگره ۱۲هزار شهید آذربایجان غربی به کار گرفته شوند.

وی افزود: برگزاری یادواره ها و کنگره های شهدا بهترین روش برای بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و زنده نگه داشتن آرمان های این بزرگواران در جامعه است که باید مورد توجه مسئولین و مردم باشد.

نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ضمن تقدیر از تلاش های مسئولین مختلف آذربایجان غربی در برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید استان، گفت: آذربایجان غربی با شهدای گرانقدری که تقدیم انقلاب کرده، همواره در صف نخست ایثار و شهادت بوده وباب در این خطه کماکان باز است.

در این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه نیز در سخنانی با اشاره به جایگاه این استان در دوران مختلف انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی و مسئولین دخیل در برگزاری این کنگره تمام تلاش خود را برای آبرومند بودن مراسم به کار خواهند گرفت.

همچنین قربانعلی سعادت استاندار آذربایجان غربی، با تاکید بر همکاری تمام ادارات و مسئولین دولتی برای اجرای شکوهمندانه یادواره شهدای استان، تکریم خانواده شهدا را وظیفه مدیران دانست و تاکید کرد: کنگره ۱۲هزار شهید اتفاق ارزنده ای است که می تواند برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت الگو باشد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرّم فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از مجموعه فعالیت های ستاد برگزاری کنگره ۱۲هزار شهید استان، آمادگی کمیته های مختلف را نشان دهنده اوج علاقه مسئولین به برگزاری چنین برنامه هایی دانست.

مهدی فعال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی و سید هادی بهادری یکی از نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی هم در این دیدار از آمادگی ادارات و مسئولین استانی و شهرستانی برای برگزاری کنگره ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی تقدیر کرده و درخواست های خود برای همکاری های بیشتر کشوری در این مراسم را یادآور شدند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=265946

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.