تاریخ : پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
0

زمین فوتبال حاجی پیرلو به محل استعمال دخانیات تبدیل شد!

  • کد خبر : 263315
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
زمین فوتبال حاجی پیرلو به محل استعمال دخانیات تبدیل شد!

زمینی که تا چند مدت پیش به عنوان میدان فوتبال منطقه حاجی پیرلو مورد استفاده قرار می گرفت، با تدابیر اداره ورزش و جوانان تبدیل به محل استعمال دخانیات شده است.

به گزارش اروم نیوز، زمین چمنزار در انتهای منطقه حاجی پیرلوی ارومیه تا چند مدت قبل به عنوان یکی از محل های برقراری بازی فوتبال توسط جوانان و مردم این منطقه بود.

اما اکنون چند سال است که همینطور به حال رها شده و شب ها هم به عنوان محل اتراق معتادان و استعمال دخانیات تبدیل می شود.

اداره ورزش و جوانان که مدعی ایجاد زمینه مناسب برای افزایش فرصت ورزش و تفریحات سالم جوانان و مردم در مناطق مختلف است، باید پاسخگوی این امر باشد که چرا چنین فرصتی از اهالی منطقه حاجی پیرلو گرفته شده و به یکی از اماکن استعمال دخانیات تبدیل شده است؟

برخی نهادها خواستار واگذاری این زمین هستند که متاسفانه ورزش و جوانان زیر بار این امر نرفته و همچنان بر رشد فرهنگ استعمال دخانیات تاکید دارد!

در این زمینه، کمترین اقدام تسطیح زمین و احیای دوباره زمین فوتبال برای استفاده جوانان و مردم منطقه است که باید مدنظر قرار گیرد.

حتی اگر ورزش و جوانان به بهانه های مختلف نبود بودجه و امکانات و دیگر موارد خواهان رسیدگی به وضعیت این مکان نباشد، می تواند با واگذاری اصولی زمین به نهادهای دیگر همکاری مناسبی در بهبود وضعیت منطقه داشته باشد.

 

لینک کوتاه : http://uromnews.ir/?p=263315

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.